У дитячій бібліотеці Винник розповідають про літні Олімпійські ігри
10.08.2016 13:36

Літні канікули з книгою продовжуються у винниківській дитячій бібліотеці. Найближчими днями тут заплановано провести багато літературних подій, що присвячені спорту та літнім Олімпійським іграм -2016, що відбуваються в  Ріо-де-Жанейро.

Літні канікули з книгою

Про це повідомила бібліотекар Галина Остапчук. Сьогодні, 10 серпня, на діточок чекає ознайомлення з книжечкою «Зіркові історії успіху», в якій про власні спортивні  здобутки і свій шлях у спорті розповіли знамениті спортсмени Анна Безсонова, Денис Силантьєв, Ірина Мерлені, Василь Вірастюк, Андрій Гусін, Яна Клочкова та інші.

11 серпня у бібліотеці відбудеться спортивна година «Виходять на арену силачі», 12 – ода спорту «Хто зі спортом дружить – той завжди буде дужим».

До кінця серпня читачі подорожуватимуть країнами світу.  Починаючи з 16 серпня діти  братимуть участь у пізнавальному турне «Чи знаєш ти Америку?», літературних віражах «Легендарні письменники Америки», ареал-мозаїці «Царство пінгвінів», мандрівці «Дослідники Антарктиди».

Протягом 23-25 серпня бібліотекарі запрошують до участі у святкових заходах, які присвячені Дню незалежності України («Топ  25… про Україну», «У рідному краї і серце співає», «Ой, ти, дівчино, з горіха зерня»).

Лариса КУБСЬКА


Теги: Галина Остапчук, дитяча бібліотека, діти, бібліотека


Читайте також:
Коментарі
avatar