Винниківська дитяча бібліотека шукає шляхи поповнення фондів сучасними книжками
12.08.2016 10:11

Протягом багатьох років поповнення фондів дитячих бібліотек залишається невирішеним питанням. У винниківській дитячій бібліотеці  також не розкошують – нових книжечок централізовано закуповують одиниці. Щоб  відновити баланс між тим, що продають у книгарнях, і книжками, які бібліотекарі можуть запропонувати читачам, вони шукають шляхи наповнення поличок – звертаються до небайдужих людей, спонсорів… А ще самі купують літературу.

«Нас рятує крамничка «Оселі», – розповіла бібліотекар винниківської дитячої бібліотеки Галина Остапчук. – Ми тішимося, що можемо придбати там книжки, яких у нас нема, вибираємо літературу  за різним цільовим призначенням: довідкову, науково-популярну,  художню й обов’язково – в охайному стані. За 5-15 гривень там можна купити книжки сучасних українських авторів, а також світових класиків. Останні наші придбання – гарно ілюстровані книжки для дітей «Найкращі футболісти світу», «В країні сонячних зайчиків» (В. Нестайко), «Абетка загадок», «Букварик для дошкільнят», а також для батьків – «Напівдикий» (Саллі Грін), «Танго смерті» (Ю. Винничук), «Дерева на дахах» (О. Вільчинський) тощо».

За словами представника «Оселі» Наталі Саноцької, до крамнички спільноти гарні та цікаві книжки віддають мешканці, яким вони вже не потрібні з різних причин, наприклад – діти виросли чи немає де тримати літературу…    

Лариса КУБСЬКА


Теги: крамниця, дитяча бібліотека, Наталя Саноцька, оселя, книжка


Читайте також:
Коментарі
avatar