Олег Горінь: «Готуємося до роботи в осінньо-зимовий період»
12.08.2016 21:59

На дворі – літо. І комунальні служби Винник, використовуючи теплі дні, займаються підготовкою міської господарки до життєдіяльності в осінньо-зимовий період.

Про сьогоднішню діяльність МКП «Винниківське» розповідає його керівник Олег Горінь.

- Отож, пане Олеже, як триває підготовка очолюваного Вами підприємства й міської господарки до зими?

- Ця робота триває постійно. Та використовуючи теплий період, насамперед, виконуємо роботи, які взимку здійснити неможливо або дуже важко. Ось зараз наші працівники чистять водовідвідні рови на вулиці Козацькій, більшу частину роботи там уже виконано.  Після цього плануємо очистку таких ровів на вулицях Полуботка та Забава.

- Чи багато аварійних ситуацій зараз на водогінних мережах нашого міста?

- Безліч. Зараз маємо багато клопотів на водогінних мережах тютюнової фабрики. Також плануємо покращити водопостачання нашого дитячого садочку. Незабаром наші працівники замінять 60 метрів водогону на території місцевого дитячої установи.

- А який зараз стан із протипожежними гідрантами на території Винник  (гідранти - джерела водопостачання для спецавтомобілів на випадок виникнення пожежі)?

- Цю роботу ми не припиняємо, адже від справності гідрантів подеколи залежить людське життя, збереження майна наших громадян. Завжди намагаємося відремонтувати цей пристрій. На жаль, інколи гідранти перебувають у такому аварійному  стані, що підлягають лише заміні. Зараз на території нашого міста вже є 34 працюючих гідранти. Надзвичайно ускладнює цю роботу відсутність повної інформації стосовно розміщення гідрантів. Зараз ніхто не володіє інформацією про точну кількість цих пристроїв на території нашого міста та місця, де вони встановлені.

- Як відомо, на території Винник є багато телефонних, каналізаційних та водогінних отворів. І багато з них подеколи залишаються відкритими. Адже кришки люків викрадають недобросовісні «металошукачі». В інших випадках кришки виходять з ладу під вагою  великогабаритних автомобілів тощо. Чи триває робота із заміни каналізаційних люків?

-  Постійно їх міняємо. Протягом останнього періоду на території Винник було здійснено заміну 50 таких люків. Проте, заміни люків потребують ще 117 об‘єктів на водо- та каналізаційних мережах. Одночасно виконати цю роботу не маємо змоги через відсутність необхідних коштів. Тому виконуємо її поступово.

Розмовляв Володимир ГАВРИЛІВ

Фото: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: комунальні служби, Олег Горінь, МКП Винниківське


Читайте також:
Коментарі
avatar