«Результатом поєдинку задоволений, але змістом гри - ні», - Роман Гданський (ВІДЕО)
15.08.2016 15:02
Сьогодні, 14 серпня, винниківський «Рух» провів свій четвертий поєдинок у Чемпіонаті України серед команд другої ліги й здобув четверту перемогу поспіль! Цього разу наші земляки здійснили далеку поїздку на Схід України – в місто Запоріжжя. Cуперником рухівців став добре відомий – ФК «Металург», який ще минулого сезону виступав у Прем‘єр – лізі України. Та фінансові труднощі змусили керівництво команди відмовитися від виступів у вищому дивізіоні й стартувати в другій лізі.

Запорізький стадіон сьогодні виявився щасливим для «Руху», винниківські футболісти здобули перемогу з рахунком 4:3.

Уже на 5 – ій хвилині матчу господарі порушили в своєму штрафному майданчику правила й арбітр призначив пенальті. Захисник «Руху»  Бідловський пробив сильно й точно – 1:0 на користь гостей.

Та господарі дуже швидко оговталися від такого розвитку подій і завдяки активним діям свого лідера Каськова спочатку зрівняли рахунок (на 18–ій хвилині названий гравець після подачі штрафного влучно пробив головою – 1:1) А на 22–ій хвилині через неузгодженість захисників «Руху» він вивів свою коману вперед – 2:1.

Гості кинулися відігруватися й на 28 – ій хвилині «заробили» пенальті. До м‘яча знову підійшов Бідловський і знову не схибив – 2:2.

«Рух» мав дві реальні нагоди вийти вперед ще в першому таймі. Та на 37–ій і 42–ій хвилинах гості  їх не використали. І перший тайм так і завершився внічию – 2:2.

У другому таймі господарі посилили натиск на ворота «Руху». На 51–ій хвилині гостей від гола врятував голкіпер Дяченко. Але і він нічого не зміг вдіяти, коли арбітр призначив на 65 – ій хвилині пенальті у ворота «Руху» - 3:2 на користь господарів.

Для рухівців «запахло смаленим» і вони знову кинулися відігруватися. Ось тут і проявилися досвід і вищий клас більшості футболістів «Руху». На 78–ій хвилині сильно пробив Омельченко, влучивши у штангу, а на добивання першим устиг Кінаш – 3:3.

А «вирвати» перемогу винниківчанам пощастило на першій доданій арбітром до основного часу хвилині (загалом суддя додав до цього поєдинку 4 хвилини). Після подачі кутового Гурський (фото) влучним ударом вивів «Рух» уперед – 4:3!

Ось така драматична й цікава гра відбулася сьогодні у Запоріжжі, де винниківський «Рух» у запеклій боротьбі виявив справді бійцівський характер і жагу до перемоги.

Журналіст сайту «Винники плюс» Володимир Гаврилів зателефонував після матчу до головного тренера «Руху» Романа Гданського й попросив його прокоментувати гру очолюваної ним команди.

Роман Гданський«Результатом поєдинку я, звичайно, задоволений, бо ми перемогли, але змістом гри  - ні, - каже Роман Гданський. – У першому таймі діями своїх гравців я був дуже незадоволений. Особливо багато проблем наразі у нас є в обороні. А якісну гру «Рух» продемонстрував уже в другій половині поєдинку, коли ми почали програвати. Ось тоді наші футболісти отямилися й продемонстрували справді злагоджені й якісні дії. Хоча «Металург» також втратив стовідсоткову нагоду ще раз вразити наші ворота. А в доданий час завдяки голу Гурського ми їх таки «дотиснули» й вирвали таку бажану перемогу.»

- А яке враження справив на Вас оновлений «Металург»?

- Дуже добрий колектив, у них зараз багато юних футболістів, які демонструють якісний і сучасний футбол. Ця команда має майбутнє. Я ж кажу, що в сьогоднішній грі все могло б виявитися навпаки. Адже був момент, коли ми програвали господарям. Але наші гравці зуміли сконцентруватися й таки перемогти.

- А кого зі свого складу Ви б сьогодні виділили?

- Дуже корисним для команди сьогодні виявився Бідловський. І не лише тому, що реалізував два пенальті. На своєму фланзі він діяв дуже активно. Він не лише надійно «закрив» свою зону, але дуже добре підтримував атакувальні дії «Руху».

- Чи багато глядачів було на матчі в Запоріжжі сьогодні?

- Багато. Скільки саме? Мені важко скзати. Але  мені розповіли, що на вищолігову «Зорю» приходить значно менше вболівальників.

Матч 5-го туру другої ліги ЧУ винниківський «Рух» проведе у Винниках у п'ятницю, 19 серпня. Про початок зустрічі буде повідомлено пізніше.