Валерій Підпалюк: «Винниківчани представили український корфбол у Європі»
17.08.2016 17:55

Як відомо, серед піонерів нового виду спорту в Україні – корфболу – є Винники. Про розвиток цієї вже популярної гри у Винниках розповідає спеціаліст відділу міжнародного партнерства Винниківської міської ради Валерій Підпалюк.

«Ми, справді, дуже активно розвиваємо корфбол у Винниках, - мовить Валерій Підпалюк. – Адже це – безконтактний і малотравматичний  вид, легкодоступний. У цей же час він – загальнокомандний, що дозволяє дітям,  хлопцям  і дівчатам, краще адаптуватися в колективі. І Винники стали одним із провідних центрів розвитку цього спорту, що дуже приємно.»

Посадовець також повідомив, що 21 серпня на стадіоні на вулиці Стрілецькій у Винниках та на Винниківському озері відбудуться показові виступи шкільних колективів нашого міста з корфболу.

«А ще цими днями делегація з Винник побувала на міжнародному турнірі з корфболу в Угорщині, - продовжує розповідь Валерій Підпалюк. – Очолював делегацію тренер з корфболу, який є також учителем фізкультури в місцевій СШ №47, Олександр Черній (фото).

Пан Олександр уже багато доклався до розвитку корфболу, а СШ №47 стала головним осередком цього чудового виду спорту у Винниках. Цією поїздкою ми продемонстрували в Європі, що корфбол активно розвивається в Україні.

Незабаром наші команди також виступатимуть у міжнародних турнірах. А ще ми плануємо обмінюватися досвідом, запрошуючи іноземних тренерів із корфболу, а наших відправляючи на навчання в інші країни.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: корфбол, Валерій Підпалюк, Олександр Черній


Читайте також:
Коментарі
avatar