Олег Строцький: «Не залишаймось байдужими до чужого горя»
18.08.2016 14:24

Майор поліції Олег Строцький

Як відомо, криміналітет не дрімає. Щодня до органів правопорядку надходить інформація про скоєні злочини. Зараз реєструється дуже багато різноманітних крадіжок. Злочинці крадуть і вдень, і вночі. На жаль, у більшості випадків після скоєння злочину навіть найближчі сусіди жертви крадіжки заявляють, що нічого не бачили й не знають. Свідків скоєння злочину дуже важко знайти. Людина, навіть якщо й бачила щось, то намагається в більшості випадків залишатися осторонь.

«Натомість ми, правоохоронці, закликаємо винниківчан не залишатися байдужими і негайно повідомляти на оперативну лінію 102 чи своєму дільничному інспекторові в разі виявлення підозрілих осіб або ж про наміри зловмисників скоїти протиправні дії,» - каже представник винниківських правоохоронців, майор Олег Строцький.

Адже перед скоєнням крадіжки чи інших протиправних дій злочинці, зазвичай, детально вивчають життя й розпорядок дня своєї майбутньої жертви.

«Якщо хтось із винниківчан побачить у дворі підозрілих незнайомих осіб, які вештаються біля його або сусідського будинків чи у під’їзді, стежать за вікнами, роздивляються вхідні двері та замки на них, негайно повідомляйте про це правоохоронців, - продовжує розповідь Олег Строцький. – У жодному разі не можна залишатися осторонь чужої проблеми. Бо злодій може прийти до кожного. Від цього ніхто не застрахований.»

Також посадовець радить запам’ятати прикмети підозрілих осіб.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: винниківчани, поліція, Олег Строцький, првоохоронці, злочин, злочинці. крадіжка


Читайте також:
Коментарі
avatar