Олег Строцький: «Не залишаймось байдужими до чужого горя»
18.08.2016, 15:24

Майор поліції Олег Строцький

Як відомо, криміналітет не дрімає. Щодня до органів правопорядку надходить інформація про скоєні злочини. Зараз реєструється дуже багато різноманітних крадіжок. Злочинці крадуть і вдень, і вночі. На жаль, у більшості випадків після скоєння злочину навіть найближчі сусіди жертви крадіжки заявляють, що нічого не бачили й не знають. Свідків скоєння злочину дуже важко знайти. Людина, навіть якщо й бачила щось, то намагається в більшості випадків залишатися осторонь.

«Натомість ми, правоохоронці, закликаємо винниківчан не залишатися байдужими і негайно повідомляти на оперативну лінію 102 чи своєму дільничному інспекторові в разі виявлення підозрілих осіб або ж про наміри зловмисників скоїти протиправні дії,» - каже представник винниківських правоохоронців, майор Олег Строцький.

Адже перед скоєнням крадіжки чи інших протиправних дій злочинці, зазвичай, детально вивчають життя й розпорядок дня своєї майбутньої жертви.

«Якщо хтось із винниківчан побачить у дворі підозрілих незнайомих осіб, які вештаються біля його або сусідського будинків чи у під’їзді, стежать за вікнами, роздивляються вхідні двері та замки на них, негайно повідомляйте про це правоохоронців, - продовжує розповідь Олег Строцький. – У жодному разі не можна залишатися осторонь чужої проблеми. Бо злодій може прийти до кожного. Від цього ніхто не застрахований.»

Також посадовець радить запам’ятати прикмети підозрілих осіб.

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківчани, поліція, Олег Строцький, првоохоронці, злочин, злочинці. крадіжка

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...