У винниківській поліклініці зафіксовано 17 випадків захворювань на кишкові інфекції
18.08.2016 18:38
Протягом останніх двох місяців у Винниках 17 осіб звернулися в місцеве поліклінічне відділення зі скаргами на  здоров’я щодо кишкових інфекцій.

За інформацією завідувача 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надії Жигало (фото), на гостру кишкову інфекцію захворіло 12 винниківчан (із них – восьмеро дітей), харчову токсикоз-інфекцію – троє дітей, ентеровірусні інфекції – двоє дітей.

Переважно кишкові інфекції діагностували у дітей, як і в попередні місяці. У літню пору року шкідливі бактерії розмножуються досить швидко, тому збільшується ризик кишкових отруєнь.

«Основними причинами захворювань на кишкові інфекції  є нехтування елементарними правилами особистої гігієни, порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Рекомендуємо дотримуватися правил особистої гігієни, пити воду з перевірених джерел, обов’язково мити овочі та фрукти, не купувати і не їсти продуктів сумнівної якості. Щоб не захворіти, не варто економити на здоров’ї», – каже Надія Жигало.

Лариса КУБСЬКА


Теги: інфеуція, Надія Жигало, поліклініка, ТОКСИКОЗ, профілактика, захворювання


Читайте також:
Коментарі
avatar