Цієї зими винниківським школярам буде тепліше
18.08.2016, 19:09
Винниківська школа "Берегиня"
Сьогодні, 18 серпня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули два важливих питання, які стосувалися проведення капітального ремонту двох місцевих шкіл («Берегині» та СЗШ №29), а саме: заміни в цих навчальних закладах дерев‘яних вікон на сучасні, які виготовлені за енергозберігаючою технологією. Кошторисну документацію на виконання згаданих робіт було затверджено.

На заміну вікон у СЗШ №29 виділено понад 1 497 000 гривень, а заміна вікон у школі «Берегиня» обійдеться у 410 тисяч гривень.

Інші питання стосувалися видалення зелених насаджень на території місцевої школи-інтернату (дерева, які перебувають в аварійному стані) й зарахування вартості здійсненого ремонту даху в рахунок заборгованості з оплати послуг за утримання будинків і прибудинкових територій (згаданий комунальний будинок розташований на вулиці Вузькій). Ці питання також було вирішено позитивно.

Також члени виконкому обговорили гостре питання щодо паркування автомобілів у центрі Винник.

Комунальній службі Винник було передано на баланс п‘ять атипаркувальних півкуль (їх буде встановлено навпроти приміщення Винниківської міської ради та в дитячому садочку м. Винники (д/у №156).

Володимир ГАВРИЛІВ

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: школа, виконком, міська рада, СЗШ Берегиня, СЗШ №29, заміна вікон

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...