«Рух» здобув п'яту поспіль перемогу у чемпіонаті України (ВІДЕО)
19.08.2016 20:31

Володимир Макар

19 серпня винниківський «Рух» провів свій п‘ятий поєдинок у Чемпіонаті України серед команд другої ліги й здобув п‘яту поспіль перемогу!

На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках суперником «Руху» став ФК «Нікополь-НПГУ» з однойменного міста. У запеклій боротьбі винниківчани перемогли суперників з мінімальним рахунком – 1:0.

У цьому матчі через травму не зміг зіграти один з лідерів винниківчан Григорій Баранець, що суттєво ускладнило становище господарів. Та перед своїми вщерть заповненими в цей святковий день трибунами стадіону (було не менше двох тисяч уболівальників) «Рух» прагнув лише перемоги. І з перших хвилин винниківчани кинулися штурмувати ворота суперників.

Уже на другій хвилині господарі отримали реальний шанс відкрити рахунок. Адже хтось із захисників гостей грубо зіграв у своєму штрафному майданчику проти рухівця й суддя без вагань призначив пенальті! До м‘яча впевнено підійшов герой попереднього поєдинку «Руху» в Запоріжжі Бідловський, який минулої неділі двічі реалізував пенальті. Та воротар гостей Катриченко зумів «утерти носа» захисникові винниківчан, відбивши в карколомному стрибку м‘яч на кутовий.

Та цей промах не зламав господарів, вони й надалі продовжували свої атаки. І вже на дванадцятій хвилині таки вразили ворота нікопольців. Після пасу у штрафний майданчик першим до м‘яча встиг Борис Баранець, який сильно пробив. А вміло підправив м‘яч у ворота Віталій Дмитрух. Так винниківчани повели в рахунку. Цей гол став першим у другій лізі для вихованця винниківського футболу Віталія Дитруха.

І після забитого м‘яча винниківчани «не збавляли обертів», адалі атакували. На тринадцятій хвилині тільки щастя врятувало гостей від голу після удару Шептицького. Олег поборовся, як кажуть, до кінця й опинився віч-на-віч з Катриченком. Та лічених сантиметрів бракнуло Олегові, щоб подвоїти рахунок, м‘яч пролетів поруч із стійкою.

Варто зазначити, що й гості виявилися далеко «не хлопчиками для биття». Вони дуже вміло та активно пресингували, не даючи рухівцям ані секунди передихнути. Декілька разів у гру вступав голкіпер «Руху» Дяченко, який зумів відбити доволі небезпечні удари нападників гостей.

Отож, поєдинок так і завершився з мінімальним рахунком на користь «Руху».

«Сьогодні наша команда зіграла на результат і добре, що нам вдалося здобути три очки, - мовить, коментуючи цей поєдинок, головний тренер «Руху» Роман Гданський. – Усе ж таки ми за дуже короткий період провели п‘ятий поєдинок у чемпіонаті, а це для гравців велике навантаження. До цього ж, активні дії наших суперників не дозволили нам повністю реалізувати наш план на нинішню гру. Адже ж вони, як кажуть, самі не грали у футбол і нам не давали цього робити. Тому й не було такої яскравої атакувальної гри й багато голів, як у  поєдинку з ФК «Іллічівець-2». Тепер готуватимемося до наступного - дуже важкого поєдинку.»

Склад «Руху»: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Кікоть, Макар, Баглай, Борис Баранець, Кінаш, Шептицький. На заміну виходили: Чучман, Іванов, Омельченко.

Таким чином, після п'яти турів Другої ліги «Руху» одноосібно очолює турнірну таблицю дивізіону, набравши 15 очок з 15 можливих. У свою чергу Нікополь-НПГУ йде у другому десятку команд, маючи в своєму активі 4 набраних бали.

Наступний поєдинок «Рух» проведе 26 серпня у місті Кременчук, що на Полтавщині.

Рух (Винники) - ФК Нікополь-НПГУ (Нікополь) - 1: 0

18:00. м Винники. стадіон ім, Богдана Маркевича. 2 000 глядачів.

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород), асистенти: Юрій Зоренко (Київ), Михайло Юхименко (Луцьк), резервний арбітр: Степан Лапко (Львів), інспектор: Віктор Кошур (Чернівці).

Гол: Дмитрух, 12

На 4 хв. Бідловський (Рух) не реалізував пенальті (воротар).

Рух: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Кінаш, Кікоть (Чучман, 46), Б. Баранець (Омельченко, 79), Макар, Баглай (Іванов, 62), Шептицький. Запасні: Шевчук, Панасюк, Федорів, Костик. Головний тренер: Роман Гданський.

Нікополь-НПГУ: Петриченко, Астахов, Кірєєв, Дегтярьов, Литвяк, Махнєв, Донець (Гиберт, 88), шестипала (Шарай, 69), Вакулінскій, Ходарченко (Росляков, 61), Воронін. Запасний: Харін. В.о. головного тренера: Григорій Варжеленко.

Попередження: Романюк, 16, Б. Баранець, 18, Кінаш, 34, Чучман, 49 - Ходарченко, 20, Росляков, 86, Шарай, 87.

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.