Винники відзначають День міста та 25 річницю Незалежності України (ПРОГРАМА)
20.08.2016 08:48

Про те, як громада Винник готується вшанувати День свого міста та 25-річчя Незалежності України, розповів заступник мера Богдан Шустер.

«Ми запланували багато святкових заходів, адже винниківчани святкуватимуть і День міста, і визначну для всіх українців річницю – нашій Україні – 25 років, - каже Богдан Шустер. – Для винниківчан і гостей нашого міста підготовлено багато концертних програм, вистав, спортивних змагань і виставок. Людей вітатимуть і самодіяльні артисти, і заслужені виконавці. Зокрема, ми запросили у Винники дуже відомий та популярний гурт «Соколи». У виставковому залі місцевого музею поціновувачі мистецтва зможуть ознайомитися з творчістю відомих митців і керамістів Тараса й Левка Левківих.

На день Державного прапора України запрошуємо всіх у сквер Незалежності України (вулиця Галицька, біля пам‘ятника Незалежності України). Після урочистого підняття прапора для присутніх виступлять ансамбль «Винниківчани» та юні вихованці БДЮТ м.Винники. Також 24 серпня запрошуємо всіх винниківчан і гостей нашого міста на урочисту сесію. Отож, щиро запрошую Вас, дорогі земляки та гості нашого чудового міста, спільно відзначити наші прекрасні загальноміське й державне свята! Тільки разом ми – велика сила!»

Володимир ГАВРИЛІВ

Програма заходів святкувань Дня Незалежності


Теги: святкові заходи, день міста, свято, День незалежності


Читайте також:
Коментарі
avatar