До Дня міста Винники відбулися змагання з пляжного регбі та комбінованого корфболу (ФОТО)
20.08.2016 15:19

Спортивний майданчик на базі відпочинку «Винниківське озеро» сьогодні, 20 серпня, зібрав команди з Львівщини, Винник і Івано-Франківщини на турнір із пляжного регбі. Ближче до води організували змагання з пляжно-водного корфболу. Обидва турніри присвятили Дню міста Винники та 25-ій річниці Незалежності України.

Розпочали змагання з пляжного регбі з руханки, яку провів для всіх учасників чемпіон світу з тайського боксу Денис Ненчук у рамках соціального проекту «Зарядка ZA». У турнірі з регбі «Львів-Винники» взяли участь дорослі, юнацькі та жіночі команди. Уперше спробували свої сили у цьому виді спорту юнаки з Винник.

Весело відбувалися змагання у корфболістів. За словами представника Обласної федерації корфболу Віктора Батяли, скомбінувати для гри пісковий і водний простір спробували вперше. Хоча змагання були без визначення місць, учасники отримали чимало позитивних емоцій, незважаючи на втому, адже було досить виснажливо бігати по піску,а потім по воді, щоби закинути м’яча у кошик.

Пляжно-водний корфбол

«Цього разу в турнірі взяли участь три команди, – розповідає спеціаліст міжнародного партнерства та інформаційної політики Винниківської міської ради Валерій Підпалюк, – з Винник, Львова і Бартківа. Змагання з водного корфболу нещодавно відбулися на території бази відпочинку «Бухта Вікінгів». Сьогодні для проведення турніру використали наше місцеве озеро. Сподіваємося, що цей вид спорту буде розвиватися у Винниках і загалом в Україні, щоб у найближчий час  представляти нашу країну на європейських змаганнях».

Лариса КУБСЬКА


Теги: регбі, винниківське озеро, корфбол, Віктор Батяла, Валерій Підпалюк, турнір


Читайте також:
Коментарі
avatar