Позитивну енергетику міста презентували на фотовиставці «Усмішки Винник»
21.08.2016, 17:20

Фотовиставка "Усмішки Винник"

Виставка «Усмішки Винник» зібрала поціновувачів світлин у бібліотеці для дорослих сьогодні, 21 серпня.  Це перша виставка, яку відкрили у відремонтованій кімнаті бібліотеки, її присвятили Дню міста та річниці Незалежності України. Вона є підсумком міського конкурсу «Усмішки Винник», ініційованого бібліотекою-філією № 34 ЦБС для дорослих за підтримки Винниківської міської ради.  

Три десятки експонованих світлин випромінюють позитивну енергетику, налаштовують на гарний настрій, додають оптимізму в житті.

Привітали присутніх із Днем міста, 25-ою річницею Незалежної України, відкриттям виставки міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер.

Про свої враження  від виставки «Усмішки Винник» та бачення фотографічного мистецтва загалом розповів знаменитий винниківчанин, член Національної спілки фотохудожників України Микола Тинкалюк.

«Із задовленням взяла участь у конкурсі світлин, – розповіла викладач англійської мови Марта Лис. – Я подала на конкурс тільки одне фото, хоча серед моїх світлин кожна третя – з усмішкою. Цінність даної виставки не мистецька, а щирі емоції, які такі важливі в нашому житті».

Завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, підсумовуючи, зазначила, що переможця конкурсу буде визначено шляхом голосування, а також буде враховано думку професійного журі. Усмішки мешканців міста у виставковому форматі можна буде побачити й оцінювати до свята Покрови.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Фотоконкурс, виставка, фото, світлини, бібліотека, Усмішки Винник

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...