З Днем Незалежності, дорогі винниківчани!
24.08.2016, 00:05

Дорогі Винниківчани! Редакція сайту "Винники Plus" і газети "Винниківський вісник" сердечно вітає Вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

24 серпня навіки увійшло в історію нашої молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувало нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпило його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення, спортивних здобутків.

Останні роки є, мабуть, найскладнішими за всю історію сучасної України. Нині Україна переживає важкі часи агресії та посягань на незалежність та цілісність держави. Сьогодні поняття Незалежності та Єдності України набули для кожного з нас особливого змісту. У наших серцях назавжди залишиться пам'ять про тих людей, які віддали своє життя за Незалежність України - Героїв Небесної Сотні та Героїв, які боронять незалежність на Сході країни.

Від всієї душі зичимо Вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Винники, день міста, День незалежності

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...