Винниківчани урочисто відзначили 25-ту річницю незалежності України (ВІДЕО)
24.08.2016 17:27

Із нагоди святкування Дня незалежності України, сьогодні, 24 серпня в КЦ «Дозвілля» відбулося урочисте засідання сесії Винниківської міськради.

На сесії були присутні мер Винник Володимир Квурт і міські голови Винник попередніх каденцій – Петро Лісний, Василь Дутка, Ярослав Хамуляк, депутати усіх скликань, представники духовенства, керівники державних, комунальних, приватних і громадських організацій, мешканці, які беруть активну участь у житті міста.

Розпочали урочисту сесію із спільного виконання гімну України разом із зразковим хором «Оберіг» Будинку дитячої та юнацької творчості Винник. Також  усі разом помолилися за український народ і вільну Україну.  

Вітальні слова прозвучали від міського голови Володимира Квурта. Мер охарактеризував період незалежності з того часу, коли 25 років тому було проголошено державний суверенітет України.

«У далекому 1991 році незалежність багато хто називав дарунком, який начебто українці отримали без пролитої крові. Але це не так. Насправді кров за нашу незалежну державу проливали мільйони українців, а зараз відстоюють її на сході України.

У  теперішніх умовах кожен українець повинен зробити вибір як жити  і як боронити нашу державу. Міць країни – у звичайних людях, які мають жагу до свободи, праці, перемог  на благо України і свого міста».  

Привітав винниківчан із Днем незалежності екс-мер Винник Ярослав Хамуляк. Коротко про роботу депутатів І демократичного скликання розповів депутат, перший голова депутатської комісії з культури відомий кераміст Тарас Левків.     

У порядку денному урочистої сесії було одне питання: визначення почесних громадян Винник.

Проект рішення озвучила голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич. Рішенням сесії звання «Почесний громадянин міста Винники» отримали відомі мешканці – письменник Юрій Винничук і міжнародний гросмейстер Олександр Белявський.

Мер Винник  відзначив грамотами і цінними подарунками знаних людей і кращих працівників державних, комунальних, приватних і громадських організацій міста.

Після сесії  розпочали віче біля пам’ятника Тарасу Шевченкові. Далі великою колоною влада і громада рушила вулицями Винник до пам’ятника Незалежності, де святкове зібрання закінчилося спільною молитвою за світле майбутнє України, здоров’я і мир українського народу, процвітання нашого краю, яку провели священики усіх конфесій.

Виступили міський голова Винник Володимир Квурт, голова «Просвіти» Любомир Білоус, просвітянка Євгенія Бульба, хор «Воскресіння», випускники Винниківської школи мистецтв.

Лариса Кубська


Теги: Олександр Белявський, День незалежності, свято, почесний громадянин, урочиста сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar
А чому про роботу депутатів І демократичного скликання розповів депутат Тарас Левків а не тодішній голова міської ради (про якого навіть не згадали)?
avatar