«Кремінь» розколовся під натиском «Руху» (ВІДЕО)
26.08.2016 18:45

Сьогодні, 26 серпня, винниківський «Рух» провів свій шостий поєдинок у чемпіонаті України серед команд другої ліги. Винниківчани зіграли на виїзді в Кременчуці проти тамтешнього «Кременя» й здобули шосту перемогу поспіль із рахунком – 2:1!

До цього матчу обидва колективи не програли в цьогорічному чемпіонаті жодного поєдинку, хоча в «Кременя» зіграно на один матч менше. Також господарі до зустрічі з «Рухом» не пропустили ще жодного м‘яча.

У перші 10-15 хвилин господарі мали перевагу. Це можна пояснити тим, що поєдинок відбувався на газоні зі штучним покриття (до чого «Рух» не дуже звик). Уже на 2-ій хвилині небезпечно пробив форвард «Кременя» Степанчук. На 13-ій хвилині сильно пробивав ще один гравець господарів Бичков. Але Дяченко в цих епізодах зіграв впевнено і надійно. Та й «Рух» уміло пресингував, позбавляючи гостей можливості вільно почувати себе на полі.

Згодом гості цілком пристосувалися до штучного газону й почали все активніше турбувати воротаря «Кременя». На 27-ій хвилині «Рух» уперше заробив право на кутовий і після його подачі реальний шанс відкрити рахунок утратив Кінаш (він не потрапив у ворота).

На 36-ій хвилині небезпечний простріл у штрафний майданчик винниківчан замкнув ударом головою форвард господарів Артем Козлов. Гол? На щастя для «Руху» суддя Віктор Арановський з Києва зафіксував у цьому епізоді офсайд.

Цей момент дуже позитивно вплинув на підопічних Романа Гданського, які одразу кинулися в атаку. На 37-ій хвилині «Рух» отримав право пробити штрафний удар. Після пробиття Борисом Баранцем хтось із захисників «Кременя» вибив м‘яч на кутовий. Гості розіграли його й правий захисник «Руху» Федорів невідпорно пробив, відкривши рахунок - 1:0 на користь винниківчан. Ця приємна подія для вболівальників винниківської команди трапилася на 39-ій хвилині.

На 42-ій хвилині небезпечно пробивав штрафний Борис Баранець, а на 43-ій уже гравець господарів бив головою, але Дяченко знову був «на висоті».

Початок другого тайму обидві команди провели в активних атаках. Та кращими знову виявилися гості, які на 56-ій хвилині зуміли подвоїти рахунок. Омельченко розпочав боротьбу одразу ж із трьома захисниками й виграв її. Олексій зумів позбутися опіки кремінчан і вийшов віч-на-віч із їхнім голкіпером Онопком. Воротар якимось чином зумів відбити удар нашого форварда, але найспритнішим у цьому епізоді виявився Іванов, який першим зумів устигнути до м‘яча й ударом головою перекинув його через воротаря й захисників – 2:0! Це вже був дуже переконливий, як для зустрічі лідерів, рахунок.

«Рух» і надалі продовжував контролювати хід поєдинку. На 60-ій хвилині небезпечно пробивав Дмитрух. На 70-ій хвилині знову сильний удар зі штрафного від Віталія.

Господарі явно знітилися після другого пропущеного м‘яча. Та все ж наприкінці гри вони спромоглися на завершальний штурм воріт «Руху». Хоча й гості також не відсиджувалися в обороні, бо на 83-ій хвилині на поле вийшов їхній забивний форвард Шептицький. А ще дуже добре в складі «Руху» зарекомендував себе Панасюк, який також вийшов на заміну. Він був дуже активним, чудово підтримував зв‘язок поміж нападом і захистом «Руху», відчайдушно боровся в кожному епізоді.

Кінцівка гри видалася для гостей дуже напруженою й нервовою, бо суддя додав до основного часу аж 5 хвилин. І на другій доданій хвилині гравець «Кременя» Сидоренко під час штовханини біля воріт «Руху» таки зумів просто «пропхати» м‘яч у ворота винниківчан. Та на більше господарі не спромоглися. А «Рух» ще раз довів що є справжнім лідером другої ліги. Адже сьогодні винниківчанин здобули шосту перемогу в шостому поєдинку! І не проти аутсайдера, а в грі з одним із старожилів другої ліги і лідерів (до нинішнього поєдинку «Кремінь» перебував на третій сходинці) цьогорічної першості.

Повний відеозапис матчу можна переглянути тут.

«Кремінь» (Кременчук) – «Рух» (Винники) – 1:2 (0:1)

«Кремінь»: Онопко, Бичков, Ентін, Курелег (Сидоренко, 86), Кунєв, Піскун (к), Сторчоус, Степанчук, Богданов (Тиртишний, 69), Кошадзе (Горват, 77), Козлов

«Рух»: Дяченко, Федорів, Дмитрух, Баглай, Чучман, Кінаш, Гурський (к), Б. Баранець (Кікоть, 70), Макар (Панасюк, 79), Іванов, Омельченко (Шептицький, 84)

Голи: Сидоренко, 90+3 – Федорів, 40, Іванов, 56

Попередження: Козлов, 27, Богданов, 58

Арбітр: В. Арановський (Київ)