Роман Гданський: «Команда жорстко дотримувалася передматчевих вказівок на нинішню гру, тому ми й перемогли» (ВІДЕО)
26.08.2016 22:03

Роман Гданський

Як ми повідомляли, сьогодні "Рух" здобув свою шосту перемогу в шостому поєдинку чемпіонату України серед команд другої ліги. У жорсткій боротьбі винниківчани в місті Кременчук здолали тамтешній ФК "Кремінь" з рахунком - 2:1. Після цього матчу журналіст сайту "Винники плюс" Володимир Гаврилів зателефонував до головного тренера "Руху" Романа Гданського, щоб привітати його з новою перемогою та взяти невеличкий коментар.

- Романе Юрійовичу, щиро вітаємо Вас із сьогоднішньою перемогою! За рахунок чого винниківчани сьогодні перемогли?

- Я дуже дякую за вітання. А перемогли ми своїх суперників сьогодні, насамперед, за рахунок того, що наші гравці жорстко дотримувалися всіх передматчевих вказівок. Вони повністю виконали наш план на цю гру. Діяли майже без помилок, дисципліновано. Особливо це стосується гри нашого колективу в першому таймі.

- Чи хотіли б усе ж виділити когось зі свого складу сьогодні?

- Ні. Вся комада заслужила на цю перемогу. Гравці буквально билися на полі за неї.

- А як поводили себе після матчу суперники? Адже на 36-ій хвилині вони таки вразили ворота "Руху", а суддя вказав на те, що був офсайд, тому й не зарахував гол. Чи не було згодом претензій (ФК "Кремінь" очолює відомий в минулому футболіст донецького "Шахтаря" Сергій Ященко, ред.)?

- Ні. Жодних претензій ніхто не висував, очевидно, що суддя мав рацію. Там дуже приємні та адекватні люди.

- Чи багато глядачів було сьогодні на грі?

- У Винниках на футбол ходить значно більше вболівальників. Гадаю, що було півстадіону болільників (як повідомляє тамтешня прес-служба, стадіон в Кременчуці нараховує 1500 глядацьких місць).

- Чи команда заночує в Кременчуці?

- Ні. Зараз повертаємося нашим автобусом додому.

- Дякую за розмову та бажаю щасливого повернення до рідних сімей.

Пропонуємо також переглянути післяматчеві коментарі головних тренерів команд Романа Гданського і Сергія Ященко для каналу "Kremen TV - ПФЛ".

Фото: Євген КРАВС


Теги: Роман Гданський


Читайте також:
Коментарі
avatar