«Винниківські школи з першого вересня будуть готовими для занять дітей», - Богдан Шустер
29.08.2016 15:36

СЗШ №47, м. Винники

Уже через декілька днів нас усіх чекає День знань. Усі українські школи наповняться веселим дитячим сміхом. Про підготовку винниківських шкіл до занять розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Безперечно, наші  школи приймуть усіх школярів вчасно й без жодних обмежень, - мовить посадовець. – Протягом літніх канікул у всіх без винятку закладах освіти нашого міста тривали й зараз тривають ремонті роботи. Наприклад, у СЗШ №47 відремонтовано класи й коридор, а також санвузли. Зараз будівельники активно працюють над прибудовою до цієї школи, де мають бути чотири класні кімнати. У зв‘язку з великим об‘ємом робіт заплановано «відкрити» ці класи протягом цьогорічного вересня. Також у цій школі було здійснено необхідну реконструкцію системи газопостачання.»

Богдан Шустер також повідомив, що до початку навчального року планують заміну старих вікон на сучасні металопластикові конструкції в СЗШ №29 і «Берегині».

Зі слів посадовця, у СЗШ №29 замінять 348 вікон, а в «Берегині» - 58.

«Таким чином у згаданих школах буде поміняно всі віконні конструкції – на сто відсотків, - завершує розмову Богдан Шустер. – У СЗШ №47 також встановлено нові вікна.»

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: День знань, СЗШ Берегиня, СЗШ №29, СЗШ №47, школа, навчальний рік, заміна вікон


Читайте також:
Коментарі
avatar