«Перший дзвоник» покликав за парти винниківських школярів (ВІДЕО)
01.09.2016 14:53

Сьогодні Україна відзначає День знань. Школи міста Винники урочисто зустріли школярів після літніх канікул. У всіх винниківських навчальних закладах відбулося свято «Першого дзвоника».

У СЗШ № 29, в якій навчається 1032 учні та яка є найбільшої школою у Личаківському районі, урочисту лінійку розпочали з оголошення про 25-річний ювілей цього навчального закладу та привітання директора Оксани Демцюх.

Благословили учнів до здобуття нових знань священики місцевих церков. Привітав шкільну громаду з початком навчального року – вчителів, батьків і учнів – міський голова Винник Володимир Квурт, зазначивши, що він також сьогодні щасливим батьком, бо має першокласника і випускницю.

Мер міста попросив із розумінням віднестися до того, що влада Винник старалася, але не встигла повністю укласти бруківку на території школи та замінити вікна. Ці роботи планують завершити протягом вересня. Також Володимир Квурт подякував за допомогу в ремонті місцевих шкіл меру Львова Андрію Садовому і депутатові Львівської міської ради Григорію Козловському.

У школі «Берегиня» всіх учнів святою молитвою поблагословили отці Андрій Петрик і Петро Паньків. Із промовами виступили директор цього навчального закладу Галина Яковенко, голова Винниківського осередку «Союзу українок» Стефанія Гілета. Учні школи виконували пісні й декламували вірші.

Урочисті лінійки з нагоди Дня знань відбулися і в СЗШ № 47 та винниківській санаторній школі-інтернаті.


Теги: перший дзвоник, СЗШ Берегиня, СЗШ № 29, школа-інтернат, СЗШ № 47


Читайте також:
Коментарі
avatar