Із першого вересня у Винниках запрацювала шкільна поліція
02.09.2016, 11:20
У школах Львова (зокрема і Винник), Києва, Одеси та Івано-Франківська з нового навчального року запрацювала програма «Школа і поліція» у рамках пілотного проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.

За шкільним офіцером поліції, молодшим лейтенантом поліції, інспектором Наталією Сердюк закріплені навчальні заклади, які знаходяться у Винниках. Вчора вона побувала і виступила на святковій лінійці у СЗШ № 29, розповіла, що програма передбачає співпрацю навчальних закладів і поліції.

«Наша школа бере участь у експериментальному проекті «Шкільний офіцер поліції», – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – Його мета – запобігти правопорушенням серед учнів і сформувати безпечне освітнє середовище. Шкільний офіцер буде проводити бесіди, виховні години з дітьми, навчатиме, як дбати про свою безпеку в повсякденному житті й на дорозі, спілкуватиметься з кризовими сім’ями».

У майбутньому заплановано введення цієї програми в навчальні заклади всієї України.

Лариса КУБСЬКА

Фото: http://pmcu.com.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Ореста Стасів, школа, шкільна поліція, СЗШ № 29

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...