«Рух» зазнав першої поразки у другій лізі (ВІДЕО)
03.09.2016 18:54

Сьогодні, 3 вересня, винниківський «Рух», який у стартових шести турах Другої ліги здобув шість перемог, неочікувано поступився у домашньому матчі одеській «Жемчужені» з рахунком 0:1.

Єдиний м'яч одесити провели з одинадцятиметрового удару, призначеного арбітром на 24 хвилині за фол Романюка.

Загалом весь матч пройшов за невеликої переваги підопічних Романа Гданського, але моментів для взяття воріт було не так багато. Винниківчани володіли ігровою ініціативою в середині поля, а от загострень у штрафному майданчику гостей було обмаль.

Самий реальний момент для винниківчан, щоб вирівняти рахунок, стався на передостанній з чотирьох доданих арбітром хвилин. Центральний оборонець Андрій Гурський завершував комбінацію партнерів прицільним ударом з метрів семи, але влучив тільки у перекладину.

Приткро також, що один з найдосвітченіших гравців «Руху» Борис Баранець в ігровому епізоді на чужій половині поля, зовсім невиправдано, відверто грубо, зіграв проти оборонця суперника. Як наслідок, цілком заслужена жовта карточка, яка стала для Бориса четвертою. У наступному матчі у Херсоні з «Кристалом» він своїй команді не допоможе.

Повний відеозапис матчу можна переглянути тут.

«Рух» (Винники) – «Жемчужина» (Одеса) – 0:1 (0:1)

«Рух»: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Кікоть (к) (Панасюк, 70), Кінаш, Баглай (Іванов, 46), Козловський (Макар, 46), Б. Баранець, Омельченко

«Жемчужина»: Ширяєв, Курко, Поспєлов, Потароченко (Горбовський, 60), Попов, Малиш, Кравченко, Гарванко, Паламар, Ткач, Лазарович (к) (Ушаков, 77)

Арбітр: І. Салаш (Калуш)

Гол: Паламар, 23 (з пен.)

Попередження: Б. Баранець, 76, Гурський, 81 – Ткач, 55, Малиш, 67, Ширяєв, 90+2

Вилучення: Ткач, 63 (друге попередження)

Теги: Друга ліга, Жемчужина Одеса, Чемпіонат України, Рух Винники