Тренер «Руху» Олександр Іванов про кар'єру футболіста і тренера (ВІДЕО)
05.09.2016 08:58

У літнє міжсезоння винниківський «Рух» підсилився не лише кількома відомими футболістами, а й зміцнив тренерський штаб команди. Багаторічному головному тренеру «Руху» Романові Гданському відтепер допомагає Олександр Іванов. Заслужений тренер України не приховує того, що над пропозицією «Руху» думав недовго, каже, в команду прийшов з великим задоволенням, оскільки уже давно знайомий з президентом команди Григорієм Козловським. За словами Олександра Михайловича, пропозицію від іншої команди він міг би не розглянути, а от пропозиція працювати у Винниках припала йому до душі. 

Вболівальники зі стажем ще добре пам’ятають футболіста Олександра Іванова. За свою кар’єру успішний у майбутньому футбольний тренер пограв у багатьох українських командах, а також у Фінляндії, Росії та Угорщині. Окрім того, Олександр Іванов був гравцем молодіжної збірної СРСР. Така велика кількість команд, за словами Олександра Іванова, була пов’язана з тим, що потрібно було «крутитися» та заробляти гроші. Серед найгучніших досягнень Іванова-футболіста – перемога у фіналі Кубка СРСР («Металіст», 1988), перемога у фіналі Кубка Фінляндії (ТПС, 1991). Також теперішній тренер «Руху» ставав переможцем всесоюзних молодіжних ігор (1982) та переможцем літньої Спартакіади народів СРСР (1986).  

Пропонуємо переглянути відео, у якому Олександр Іванов розповів журналістам прес-служби ФК «Рух» та сайту «Винники Plus» про свою кар'єру футболіста і тренера, та нову роботу у тренерському штабі винниківського «Руху».


Теги: Олександр Іванов, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar