Для винниківчан проведуть акцію «Здорове місто»
06.09.2016, 13:03

Поліклініка, м. Винники

30 вересня у Винниках відбудеться інформаційно-профілактична акція «Здорове місто». Із 11.00 у винниківському поліклінічному відділенні працюватиме пересувний флюорограф, можна буде зробити ультразвукову діагностику  молочних залоз і проконсультуватися з лікарем-мамологом. Фахівці екстреної  допомоги  будуть проводити тренінгові навчання з надання невідкладної  медичної допомоги. Також працюватимуть вузькі спеціалісти – кардіолог, педіатр, ендокринолог та ін. Винниківчани матимуть змогу виміряти рівень цукру в крові.

«Ми звертаємося до мешканців міста з проханням не бути байдужим до свого здоров’я, – каже завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало. –  Основна мета цього профілактичного заходу – рання діагностика захворювань, їх адекватна терапія з метою запобігання важких ускладнень.  Повідомляємо про інформаційно-профілактичну акцію «Здорове місто» заздалегідь, аби винниківчани могли спланувати свій час і прийти в поліклініку для обстеження».

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківчани, Здорове місто, педіатр, Надія Жигало, поліклініка, флюорограф, профілактика, акція

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...