Славомир Каторож: «Купувати продукти харчування у вуличних торгівців – небезпечно для здоров‘я людей»
06.09.2016 17:05
Ось уже багато років на розі вулиць Галицької та Івасюка у Винниках процвітає стихійна вулична торгівля продуктами харчування. Незважаючи на те, що поряд і торгівцями (буквально через вулицю) розташований ринок із спеціально облаштованим торговим павільйоном для реалізації сільгосппродукції, багато «горе-підприємців» продають власноруч вироблені й вирощені продукти харчування на дорозі.

«Я вкотре наголошую, що згадані торгівці порушують усі норми й правила санітарії, - мовить голова інспекції з благоустрою Винниківської міської ради Славомир Каторож. – Адже продукти харчування реалізовуються з землі, без дозвільних документів, в антисанітарних умовах. На сир, м‘ясо, масло, овочі й фрукти припадає пил, вихлопні гази з машин, тому такі продукти стають небезпечними для життя й здоров‘я людей. Окрім цього, пішоходи, а серед них і люди з дитячими візочками, змушені обходити таких торгівців проїжджою частиною дороги, що також створює додаткову небезпеку для життя й здоров‘я винниківчан, бо вони ще й ризикують потрапити під колеса машин.»

Посадовець також наголосив на тому, що коли б винниківчани не купували такі продукти на вулиці, то й торгівці б ішли на ринок.

«Я ще раз звертаюся до мешканців Винник із проханням нічого не купувати у вуличних торгівців, бо такими діями вони не лише наражають на небезпеку себе й своїх рідних, але й спонукають торгівців-порушників й надалі займатися стихійною торгівлею,» - каже Славомир Каторож.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: продукти, ринок, Славомир Каторож, вулична торгівля


Читайте також:
Коментарі
avatar