Володимир Бідловський отримав нагороду з рук президента клубу
06.09.2016 22:04
Кращий гравець «Руху» за підсумками серпня Володимир Бідловський отримав пам’ятний подарунок від керівництва команди, а саме від президента клубу Григорія Козловського, а також від спортивного директора клубу Володимира Лапіцького.

Про це повідомили на офіційному сайті ФК «Рух».

Нагадаємо, Володимир Бідловський переміг в опитуванні, проведеному на офіційній сторінці винниківського клубу у Facebook.

Наприкінці липня та у серпні Володимир Бідловський зіграв у семи офіційних матчах за винниківський «Рух». Захисник «Руху», окрім вдалої гри в обороні, відзначився ще й трьома голами. Два голи з пенальті Бідловський забив у Запоріжжі місцевому «Металургу», а ше один гол-красень зі штрафного Бідловський провів у домашньому матчі з «Балканами». Ймовірно, саме цей більярдний удар Бідловського і став визначальним для вболівальників у виборі кращого гравця серпня.

«Цікавий конкурс, який стимулює усіх футболістів команди, - каже Володимир Бідловський. – Думаю, перемогти хотів би кожен, як не як, поповнюти свою колекцію нагород приємно завжди. Дякую усім вболівальникам, які за мене голосували. Думаю, перемоги у таких конкурсах додадуть впевненості у майбутніх матчах».


Теги: Григорій Козловський, кращий гравець, Володимир Лапіцький, Володимир Бідловський, опитування, Рух Винники


Читайте також:
Коментарі
avatar