Надія Жигало: «Довідка про стан здоров’я школяра дійсна протягом календарного року»
07.09.2016 13:30
Із кінця серпня – на початку вересня винниківські школярі активно заповнюють коридори місцевої поліклініки, щоб пройти медогляд. Більшість із них не знає, що довідка про стан здоров’я школяра дійсна впродовж календарного року й не прив’язана до дати 1 вересня. Медики просять не робити ажіотажу щодо медоглядів, щоб не створювати великих черг до лікарів.

«Щоб правильно підготуватися до школи та занять фізкультурою, раз на рік діти мають проходити обов’язкові медичні огляди. Залежно від віку, учні повинні відвідати педіатра, офтальмолога, хірурга, стоматолога та інших лікарів. Починати медогляди варто з педіатра або сімейного лікаря. Консультації цих медиків обов’язкові для всіх учнів. Педіатри чи сімейні лікарі допоможуть пройти пробу Руф’є та визначити рівень фізичної підготовки дитини», – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало.

Діти до 18 років мають проходити медогляд у присутності мами чи батька. За результатами обов’язкового медично-профілактичного огляду батькам видають "Довідку учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду".

Лариса КУБСЬКА


Теги: здоров'я, медогляд, медична довідка, Надія Жигало, школа, школярі


Читайте також:
Коментарі
avatar