Сайт «Винники Plus» запускає потужний медіапроект
08.09.2016 13:31
Інтернет-видання «Винники Plus» перезавантажується і переходить на новий рівень – запускає креативний незалежний громадський медіапроект «Винники Plus», який дасть можливість змінити підхід до добору контенту, зацікавити читачів новим форматом подачі інформації.

Новий інформаційний ресурс має на меті зінтегрувати потужності сайту «Винники Plus», газети «Винниківський Вісник», канал «Винники Plus» на відеохостингу YouTube, інтернет-радіо «Vynnyky» та інші сучасні можливості онлайн-проекту.

Про деталі медіапроекту розповів автор Валерій Підпалюк. За його словами, оновлений формат сайту надасть читачам ексклюзивну новинну аудіо-та відеоінформацію про події у Винниках, його мешканців, діяльність місцевих молодіжних громадських організацій, а також авторитетні коментарі відомих людей щодо стратегії розвитку та життєдіяльності міста, рекламні сюжети та відеоматеріали. Зокрема – читачі матимуть змогу дивитися онлайн-трансляції сесій Винниківської міської ради, слухати різножанрову інформацію, вітати рідних і знайомих із вагомими подіями в житті – в записі й наживо та багато іншого.

Наразі медіапроект працює в тестовому режимі. Доступним є інтернет-радіо, на якому вже можна насолоджуватися музикою різних жанрів і гарними піснями. Родзинкою музичного напряму медіапорталу буде пропагування творчості винниківських гуртів і виконавців, талановитих юних співаків. 

Лариса КУБСЬКА


Теги: медіапроект, радіо, інтернет-проект, Валерій Підпалюк, Сайт, інтернет-видання, онлайн-радіо


Читайте також:
Коментарі
avatar