«Рух» розійшовся з «Кристалом» миром
09.09.2016 09:40

«Кристал» Херсон - «Рух» Винники 1:1

Учора, 8 вересня, винниківський «Рух» в Херсоні у матчі 8-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги зіграв унічию з тамтешнім «Кристалом».

У першому таймі гра була практично рівною, майже без гольових епізодів. Та все ж після помилки захисника «Руху» Баглая господарі зуміли вийти вперед. Гол на рахунку Білоусова.

Натомість, винниківчани в другому таймі продемонстрували зовсім іншу гру – гостру й атакувальну. Під час однієї з атак Андрій Гурський зумів вирівняти становище – 1:1. Та гості прагнули перемогти, тому постійно атакували й створювали небезпечні моменти. Реальні шанси відзначитися втратили Кікоть, Чучман, Іванов, Панасюк. Та все ж «дотиснути» господарів їм не пощастило.

Цікаво, що у вчорашньому поєдинку на поле на  заміну вийшов тренер, ветеран «Руху» Богдан Костик.

Учора в ФК «Рух» трапилася ще одна приємна подія – День народження святкував масажит команди Михайло Труш. Журналісти сайту «Винники плюс» і газети «Винниківський Вісник» сердечно вітають пана Михайла з уродинами й щиро бажають йому міцного здоров‘я, безмежного щастя, добробуту й родинного затишку. І, звичайно, нових перемог і здобутків разом із ФК «Рух»!

На жаль, у час, коли писався цей матеріал, команда «Рух» перебувала ще в дорозі з Херсона до Винник, тому через поганий телефонний зв‘язок не було змоги одразу взяти коментар у головного тренера Романа Гданського. Та після повернення у Винники Роман Юрійович пообіцяв прокоментувати дії своїх гравців у вчорашньому поєдинку.

Теги: Друга ліга, Чемпіонат України, Кристал Херсон, Рух Винники