У Винниках кіт урятував життя людям
12.09.2016 15:29
Сайт «Винники Plus» уже повідомляв про жахливу пожежу, яка трапилася у Винниках позаминулої ночі – з суботи на неділю.

Про подробиці цієї події журналістам розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Уся квартира в будинку на вулиці Івасюка, 42б вигоріла повністю, також пошкоджено під час гасіння й суміжне до неї житло, - каже Богдан Шустер. – Та головне, що вся сім‘я, а це четверо людей, залишилися живими. Зараз керівництво Винниківської міської ради вирішуватиме питання щодо матеріальної допомоги погорільцям. Також уже відомо про причину виникнення вогню. Це – несправність електромережі в квартирі.»

Богдан Шустер розповів, що в суботу ввечері електрик за викликом господарів цієї квартири виконав деякі ремонті роботи в системі їхньої електромережі. І саме після цього серед ночі в кухні спалахнув вогонь.

«Ці люди залишилися живими тому, що їх розбудив їхній кіт, - продовжує розповідь Богдан Шустер. – Саме ця мудра й уважна тваринка здійняла страшенний галас й розбудила своїх господарів. Це дивовижна подія, бо й електрика вони викликали напередодні ввечері через дивну реакцію свого котика, який безперестанку нявчав. А неполадки в електромережі вже тоді давалися взнаки. Тому люди вирішили не ризикувати й викликали електрика. Та він, мабуть, не зробив усього того, що мав би зробити. Це вже питання до компетентних органів. А котик виявися пильним і відданим своїм господарям, урятувавши їм життя. Зі слів господарів знаємо, що ця розумна тваринка, на жаль, вчаділа й згинула.»

Ось така історія трапилася у Винниках, коли кіт урятував життя своїм господарям.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: кіт, ГУ ДСНС, вулиця Івасюка, Пожежа


Читайте також:
Коментарі
avatar