Дощівка із Загороддя потраплятиме в річку Маруньку
13.09.2016, 13:46

Сьогодні, 13 вересня, працівники МКП «Винниківське» продовжують чистити водовідвідні рови в районі житлового масиву «Загороддя». Саме зараз вони проводять земельні роботи на вулиці Береговій.

Як повідомив керівник згаданого комунального підприємства Олег Горінь, його працівники не лише чистять старі водовідвідні рови й іншу інфраструктуру мережі. Зі слів посадовця, в цьому районі також спорудять відтинок нової водозливної мережі.

«Мережа зливу дощівки охопить вулиці Гагаріна, Мирну, Довбуша, Стефаника, Лугову й через новоспоруджені водозливні труби цю воду зливатимуть у річку Маруньку, - каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Також до цієї мережі буде під‘єднано й вулицю Грушевського. Я прошу мешканців району Загороддя з розумінням поставитися до працівників, які виконують ці роботи. Прошу також не перешкоджати їм, бо відведення дощової води – потреба кожного домоволодіння. Це також і потреба всієї громади, без цього неможливий благоустрій цього житлового району й нашого міста загалом.»

Володимир ГАВРИЛІВ   

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: чистка ровів, Олег Горінь, МКП Винниківське

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
1 Dima Dnk • 00:40, 17.09.2016
«Мережа зливу дощівки охопить вулиці Гагаріна, Мирну, Довбуша, Стефаника, Лугову й через новоспоруджені водозливні труби цю воду зливатимуть у річку Маруньку
чому ви збираєте по 500 грн(готівки без докментів(а це корупція)з осель),на ремонт вулиць в вас грошей нема а на риття непотрібних канав кошти є.КРаще зробіть збір по 5-1 тис грн(в  залежності від чпроможності людей) з оселі але покладіть норм дорогу а не болото.
avatar

RedTram
Loading...