Дебютний гол Панасюка на професійному рівні приніс перемогу «Руху» (ВІДЕО)
13.09.2016 19:21
Сьогодні, 13 вересня, винниківський «Рух» удома здобув чергову перемогу в Чемпіонаті України серед колективів другої ліги.

На стадіоні імені Богдана Маркевича підопічні Романа Гданського у матчі 9-го туру чемпіонату України серед команд другої ліги приймали з ФК «Мир» (Горностаївка) з Херсонської області і здобули перемогу з рахунком 1:0.

З перших хвилин поєдинку господарі заволоділи ініціативою й кинулися штурмувати ворота ФК «Мир».

І вже на 6-ій хвилині завдяки точному удару Олега Панасюка (фото) винниківчани повели в рахунку. Після швидкої атаки господарів, опинившись перед воротами, вихованець винниківського футболу зумів пробити повз воротаря гостей – 1:0. Цей гол став першим для винниківського футболіста в професійному футболі!

Але й після цього «Рух» грав, «не збавляючи обертів». І гольові моменти біля воріт ФК «Мир» виникали постійно. Після прострілу Бідловського тільки чудо врятувало ворота гостей (Борис Баранець бив у дев‘ятку, але м‘яч пролетів у кількох сантиметрах від цілі). Згодом уже Бідловський з близької відстані сильно пробив, виконуючи штрафний удар. І знову щастя було на боці воротаря гостей, який зумів врятувати свою команду. Ще через декілька хвилин перед голкіпером «Миру» опинився Омельченко. Але й його удар із близької відстані воротар якимось дивом відбив. Протягом усього першого тайму гості такі не створили біля воріт «Руху» жодного небезпечного моменту.

Картина гри не змінилася й у другому таймі. Господарі атакували, а гості відчайдушно оборонялися. Наші нападники втратили чимало нагод, щоб збільшити рахунок. Але мінімальнимй результат дуже хиткий, тому наприкінці гри в діях винниківчан уже  відчувалося психологічне напруження. Адже гостям втрачати було нічого й вони кинулися на останній штурм (перед цим вони мали реальну нагоду забити гол, але їхній гравець із близької відстані промахнувся). Та винниківчани довели цей поєдинок до логічного завершення – до перемоги.

У другому таймі на полі трапився кумедний епізод із песиком. Тваринка під час поєдинку вибігла на поле й кинулася катати м‘ячик. Це викликало сміх на трибунах і забавило вболівальників.

«Сьогодні наша команда зіграла впевнено й заслужила на цю перемогу, - каже головний тренер «Руху» Роман Гданський. -  Адже ми мали повну перевагу. Єдине, що мене турбує зараз – низька реалізація гольових моментів. Мали безліч шансів забити гол, але відзначилися лише один раз. А під кінець поєдинку вже всі хвилювалися, щоб утримати переможний рахунок. А це – нервозність у діях гравців, у  поведінці тренерів. Коли б реалізували два або й три моменти, то  жодних проблем на останніх хвилинах ми б не мали. Тому маємо над чим працювати. Але, загалом, я задоволений своїми футболістами.»

Свій наступний поєдинок «Рух» проведе також удома – 18 вересня (неділя) проти хмельницького «Поділля». Початок матчу 10 туру другої ліги – 17-00.

«Рух» (Винники) – «Мир» (Горностаївка) – 1:0 (1:0)

«Рух»: Дяченко, Романюк, Гурський, Дмитрух, Бідловський, Чучман, Кінаш (Кікоть, 65), Б. Баранець (Шептицький, 78), Панасюк (Іванов, 46), Козловський, Омельченко

«Мир»: Семено, Чмеленко, Рафальський, Притиковський  (Музиченко, 60), Лаптєв, Томенко, Бондаренко, Шмат, Кривич (Комягін, 60), Савченко, Кателін (Насімі, 77).

Гол: Панасюк, 6

Попередження: Гурський, 44, Кікоть, 90+2 – Притиковський, 17, Кривич, 39, Рафальський, 72

Арбітр: Д. Резніков (Кам’янське)

Теги: Друга ліга, Мир Горностаївка, Чемпіонат України, Олег Панасюк, Рух Винники