«Золота Молодь Винник» перемогла в конкурсі екологічних проектів
16.09.2016 13:20
Учора, 15 вересня, на сесії Винниківської міської ради депутати затвердили програму охорони навколишнього середовища Винник на 2017-2019 роки.

Як розповів депутатам начальник відділу міжнародного партнерства та інвестиційних програм ВМР Роман Хім‘юк, у нашому міста є вже й «перша ластівочка» в боротьбі за покращення екологічного стану. Нещодавно ЛМГО «Золота молодь Винник» перемогла в конкурсі проектів «Краща громадська екологічна ініціатива Львівщини», який проводив Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

«Молоді винниківчани запропонували на цей конкурс екопроект «За чисте довкілля м. Винники» й його визнали одним із найкращих, - каже Роман Хім‘юк. – Обсяг фінансування цього екопроекту з обласного фонду ОНПС – 43600 гривень. Головна мета проекту – виховання екосвідомості в людини,  запровадження Європейських стандартів у поводженні з відходами (твердими побутовими відходами й їхнього використання в якості вторинної сировини). Переможці екоконкурсу (члени «Золотої молоді Винник»)  проведуть  інтерактивні заняття для учнів 4 шкіл Винник (6-11 класи). Також буде проведено анкетування учнів нашого міста щодо розуміння ними проблеми роздільного сортування сміття. Проектом передбачається створити умови для підвищення рівня екологічної культури в підлітків та  їхніх батьків. Буде встановлено 5 модельних майданчиків з контейнерами для роздільного сортування ТПВ (пластик, папір) на території шкіл і ГО «Оселя» та коробок для відпрацьованих батарейок. На базі ГО «Оселя» організують роботу соціального пункту прийому макулатури. Також учнів ознайомлять з можливостями  первинної переробки (використання) пластику й паперу в домашніх умовах.»

Посадовець також наголосив, що цим проектом буде створено передумови для розробки й прийняття міської програми поводження з ТПВ і запровадження системи роздільного сортування й вивезення ТПВ, для підвищення використання вторинної сировини  в майбутньому та активізації питань покращення екології нашого міста серед його мешканців (залучення наших мешканців до вирішення згаданої проблеми).

Винниківська міська рада виступає партнером в реалізації цього проекту. Партнерами також виступили ГО «Оселя» та ГО «Інститут активної громади».

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Роман Хім‘юк, екологія, ГО Оселя, міська рада, Золота молодь


Читайте також:
Коментарі
avatar