Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників
16.09.2016, 14:13
Личаківська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що 29 вересня 2016 року у м. Львові Головне управління ДФС у Львівській області проведе безкоштовний семінар для платників податків-юридичних осіб Львівської області на тему: «Аналіз проекту змін до Податкового кодексу. Актуальні питання бухгалтерського обліку. Зміни в декларації з податку на прибуток. Огляд актуальних роз’яснень щодо податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та ін.» за участю представників аудиторської спільноти Львівської області.

Початок семінару: 11 год. 00 хв.

Початок реєстрації: 10 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 35, актовий зал в цокольному приміщенні адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області.

Головне управління ДФС запрошуємо взяти участь у семінарі усіх зацікавлених і просить здійснити попередню реєстрацію за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeU54nwgeh-6YtqY8FUT0K9eCyZHhF8LE8R2sJCpPB2L9Ihvw/viewform?usp=send_form.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: податкова, Семінар, ОДПІ ГУ ДФС, платники податків

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...