У СЗШ № 29 відбулася патріотична виставка квіткових композицій (ФОТО)
16.09.2016 17:12

У Винниках в середній загальноосвітній школі № 29 сьогодні, 16 вересня, відбулася квіткова виставка-конкурс «Незалежній Україні – 25». Увагу привернула композиція 10-А класу, зроблена у справжній гільзі. Її передав із фронту тато десятикласника Валерій Жебко, який служив у батальйоні «Айдар». Діти використали гільзу  в мирних цілях – як вазу для своєї квіткової композиції, в якій втілили ідею єдності України, написавши на листочках назви всіх областей України.

«Учнів 10-А класу ми визнали переможцями нашого квіткового конкурсу, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. – Найкреативнішими є творчі екібани  учнів  3-Б, 3-В, 3-Г, 4-А, 4-Г і 7-А класів. Вони також відзначені першими місцями нашої патріотичної виставки-конкурсу».

Такі творчі експерименти, які тішать різнобарв’ям, цікавими ідеями і вражають пахощами, у цій школі проводять щороку. Тому квіткова виставка, хоч і триває усього один день, бо життя квітів недовге, акумулює політ творчої фантазії дітей, батьків і вчителів. Подивитися справді є на що. Крім звичних осінніх хризантем, троянд, калини, насіння соняшника, райських яблучок,  для композицій використали вази з гарбузів, плетені кошички різного ґатунку, був навіть коровай і симпатична лялька-україночка.  А 3-В сформував квіткову карту України з цукерок, які «заховали» в синьо-жовті паперові квіти. У багатьох композиціях діти використали національні символи – сині-жовті прапорці та стрічки.

На кожній перерві сьогодні у школі для дітей  була дискотека, музичний супровід якої забезпечив вчитель музики Олег Домазар

Підтримати квітковий патріотичних проект у школу завітали міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, керівник відділу Винниківської міської ради Зоряна Корчовська.

Найгарніші квіткові композиції вчителі запропонували покласти до пам’ятників Незалежності, Тарасові Шевченкові, фігури Божої Матері.

Лариса КУБСЬКА


Теги: експозиція, виставка, патріотизм, СЗШ № 29, квіти, учні, екібана


Читайте також:
Коментарі
avatar