Відтепер можна замовити прибирання могил на винниківських цвинтарях
17.09.2016 09:03

У п'ятницю, 16 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Члени виконкому розглянули питання щодо безоплатної передачі матеріальних цінностей ДП «Добробут» МКП «Винниківське», прийняли на баланс і обслуговування виконкому ВМР нежитлову будівлю ЖЕК, затвердили титульний список поточного ремонту фонду міської комунальної власності, посадові інструкції, вартість послуги з прибирання могил, яку надаватиме КП «Ритуальна служба «Меморіал» ВМР.

Директор КП РС «Меморіал» Геннадій Гримчак виступив із нововеденням – прибирати могили на місцевих кладовищах (миття пам‘ятника, прибирання могили й вивезення сміття). Пан Гримчак розповів членам виконкому, що на жодному з львівських цвинтарів такої платної послуги не надають. «Буває, що людина не має змоги або часу, щоб прибрати могили своїх рідних, тому вона прагне заплатити тому, хто це зробить, а наше комунальне підприємство готове надавати таку платну послугу,» - зазначив Г. Гримчак. Він і запропонував членам виконкому її вартість – 300 гривень. Цю цифру й було затверджено.

Також на розгляд членів виконкому було подано 17 заяв від малозабезпечених винниківчан із проханням надати матеріальну допомогу (на загальну суму 8100 гривень). І це питання вирішили позитивно.

Нарешті «зрушилося» питання щодо ремонту приміщення дитячого садочку на вулиці Олени Теліги. Члени виконкому затвердили понад 14 мільйонів гривень на кошторисну частину проектної документації за робочим проектом «Реконструкція ДНЗ №162 на вулиці Олени Теліги, 4 в м. Винники (корегування)».

Також було затверджено робочі проекти «Капітального ремонту дороги по вулицях Замкова (1250,067 гривень), Стефаника (1214732 гривні), Кривка (1893621 гривня), Злагоди (понад 1238000 гривень), Берегової (1676135 гривень).

Затверджено робочий проект щодо «Реконструкції БДЮТ м.Винники (вулиця Івана Франка,1) на суму 1200670 гривень.

Ще однією приємною новиною стало погодження режиму роботи кафе-бару «Салхіно» (виявилося, що на вулиці Галицькій підприємець вирішив відкрити заклад харчування із стравами грузинської кухні). Члени виконкому одноголосно підтримали  це рішення. А от за погодження режиму роботи салону «Ігри в лото» проголосувати бажаючих не знайшлося. Як з‘ясувалося, у Винниках розпочали діяльність бізнесмени, які просять дозволу на цілодобову (!!!) торгівлю державними лотерейними білетами (та ще й з автомата!). До речі, вчора на сесії Винниківської міської ради було прийнято звернення з приводу діяльності у Винниках цієї структури.

Також на засіданні виконкому було розглянуто інші питання, які стосуються життя нашого міста й мешканців.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: ЖЕК, кладовище, КП Меморіал, МКП Винниківське, цвинтар, виконком, ДП Добробут, міська рада, Геннадій Гримчак


Читайте також:
Коментарі
avatar