"Рух" упевнено здолав колишню команду Мирона Маркевича (ВІДЕО)
18.09.2016 20:25
У неділю, 18 вересня, у матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги винниківський "Рух" на своєму полі впевнено здолав хмельницьке "Поділля" з рахунком 2:0.

Цей матч згідно календаря мав відбутися у Хмельницьку, але у зв'язку з тим, що на стадіоні на якому проводить домашні матчі "Поділля" проводиться ремонт, керівництво клубу з Хмельницька попросило перенести матч у Винники. Тож матч на рідному стадіоні для "Руху" мав статус виїзного.

Варто зазначити, що нинішній суперник винниківчан уже зовсім не цей клуб, яким він був у роки, коли його очолював Мирон Маркевич, а капітаном був ще один наш земляк Ігор Снігур. Сьогодні в "Поділлі", як мали змогу пересвідчитися винниківські вболівальники, здебільшого грає талановита молодь, яка тільки торує шлях до футбольних вершин.

В цьому поєдинку винниківчани мали повну перевагу, а гості навіть не спромоглися створити хоча б якусь небезпеку біля воріт "Руху". Тому гра в основному відбувалася або біля воріт "Поділля", або в середині поля.

На 18-ій хвилині рухівець Кінаш із декількох метрів не влучив у близький кут воріт. На 21-ій хвилині він потужним ударом уже влучив, але лише в хрестовину воріт. На 27-ій хвилині майже стовідсоткову нагоду відкрити рахунок втратив Іванов. Була нагода в господарів відзначитися й на 28-ій хвилині. А повів "Рух" у рахунку тільки на 33-ій хвилині, коли гру на себе взяв Борис Баранець, який обіграв декількох суперників і сильно пробив у дальній від себе кут воріт - 1:0. І після цього тиск на ворота гостей продовжувався. Зокрема, на 39-ій хвилині тільки футбольне щастя дозволило воротареві врятувати "Поділля" від ще одного гола.

А подвоїли рахунок винниківчани аж на 72-ій хвилині, коли на заміну вийшов Макар. Володимир Макар був надзвичайно активним і постійно "тероризував" суперників. І саме після його чергового прориву до воріт "Поділля" й прострільної передачі Роман Іванов (фото) ударом головою збільшив рахунок - 2:0.

Незважаючи на це, "Рух" і надалі штурмував ворота гостей. Був епізод, коли Борис Баранець і Омельченко разом вийшли проти воротаря гостей. Але Баранець вирішив зробити дубль і не віддав пас на Омельченка, який був у кращій ситуації. Тому воротар укотре виявився сильнішим у протистоянні з нападниками. Навіть у доданий час голкіпер гостей у карколомному стрибку вкотре врятував свої ворота (після сильного удару Макара).

Отож, "Рух" здобув чергову перемогу, вкотре потішивши своїх уболівальників.

«Поділля» (Хмельницький) – «Рух» (Винники) – 0:2 (0:1)

«Поділля»: Савчук, Гресь, Нестеренко, Степаненко, Джурко (Наконечний, 88), Ліповуз, Шпиця (Кльоц, 60), Муляр (Худік, 75), Морговський, Макарченко, Якубов

«Рух»: Дяченко, Романюк, Гурський ,Чучман, Бідловський, Кікоть, Кінаш (Баглай, 78), Б. Баранець, Козловський (Макар, 60), Іванов, Шептицький (Омельченко, 70)

Голи: Б. Баранець, 33, Іванов, 73

Попередження: Ліповуз, 51 – Кікоть, 41

Арбітр: В. Запрутняк (Ужгород)

Теги: Друга ліга, Роман Іванов, Поділля Хмельницький, Борис Баранець, Рух Винники