Книги, зібрані школярами Винник, поїхали на Схід
19.09.2016, 15:46

Учні винниківських шкіл протягом кількох днів збирали україномовні книги, щоб поділитися ними зі своїми однолітками, які не мають можливості читати вітчизняні видання.

Сьогодні, 19 вересня, кілька мішків із літературою забрали  представники гарнізонного храму св. Апостола Петра і Петра.

Допоки книжки складали у мішки, волонтер Леонід Прокопчук розповів, що вони повезуть навчальну літературу в школи м. Щастя, а художню – в смт Новоайдар для дітей із притулків.

«Ви не можете уявити, який на Сході вакуум щодо всього українського, – сказав волонтер. – Наприклад, у школах Щастя нема жодного підручника українською мовою. Але люди тягнуться до української культури і традицій. Тому й проводимо акцію збору літератури «Незалежній Україні – 25».

«Ми дякуємо усім винниківським школам, які підтримали акцію, зорганізувалися й зуміли зібрати книги та підручники, які стануть гарним подарунком для дітей із окупованих територій», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: учні, книга, окуповані території, школа, волонтери, Леонід Прокопчук, діти

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...