У Винниках оголошено акцію «Подаруй бібліотеці нову книжку»
21.09.2016, 15:08

Книжкові фонди бібліотеки за державний кошт оновлюють усього раз на рік. До кінця 2016 року винниківська читальня має отримати 120 книг. Зважаючи на велику кількість читачів і якісне книжкове розмаїття, бібліотека для дорослих оголосила акцію «Подаруй бібліотеці нову книжку».

«Люди купують сучасну літературу, але, прочитавши книжку, просто кладуть її на поличку і більше не відкривають, – каже завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів. – Тому пропонуємо мешканцям поділитися гарними книгами, щоб й інші змогли дістати насолоду від читання».

Кілька нових видань поповнили фонди бібліотеки після проведення в ній літературних презентацій, які відбулися перед і під час Форуму видавців у Львові. За інформацією Ірини Андрухів, півсотні книжок  подарувало бібліотеці і винниківським читачам  київське видавництво «Дух і літера», серед них – лекції Сороса, література Сергія Єфремова, Франсуа Фюре та інші книжки політичного, філософського, релігійного спрямування.

Лариса КУБСЬКА

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Винники, книга, література, акція, Ірина Андрухів, читачі, бібліотека

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...