Усім бажаючим розкажуть про історію міста Винники та його околиць
23.09.2016 10:54
25 вересня о 11 годині у Винниках відбудеться ознайомча екскурсія для людей, яким цікаве місто. Такий захід – один із багатьох, що пропонують Управління туризму ЛМР, проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» в рамках Днів європейської спадщини. Вони вшосте відбудуться у Львові (24-25 вересня), як і в інших країнах, що приєднались до Європейської культурної конвенції. Це дні, коли маловідомі закриті споруди відкривають двері для відвідувачів, щоби розповісти таємниці, приховані за їхніми фасадами. Традиція покликана привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Екскурсія у Винниках триватиме 45 хвилин. Про наше містечко, його цікаву самобутню історію, звичаї, експонати Історико-краєзнавчого музею розповість завідувач експозиційного відділу Лариса Караваєва.

Наразі на екскурсію у Винниках зареєструвалися дев’ятеро осіб. Оптимальна кількість людей для заходу – 20. Кому цікаво дізнатися більше про Винники, може зареєструватися за номером телефону 067 37 07 845.

Лариса КУБСЬКА


Теги: екскурсія, музей, Лариса Караваєва


Читайте також:
Коментарі
avatar