Винниківські школярі взяли участь у «Ярмарку спорту»
26.09.2016 15:58

Спортивна команда СЗШ № 29 – учні 6-х і 7-х класів, учитель фізкультури Олександра Стецишин і педагог-організатор  Оксана Шепіда – відвідала сьомий щорічний «Ярмарок спорту», який відбувся у спорткомплексі «Динамо».

Учні ознайомилися з різними видами спорту, які організатори представили в одному приміщенні, а також активно долучилися до проведення самого заходу, взявши участь у майстер-класах.

Винниківські хлопці та дівчатка спробували себе у таких видах спорту, як бойовий гопак, кіокушинкай-карате, сучасні спортивні танці, фехтування, більярд, стрільба з лука, корфбол тощо.

Діти не тільки побачили яскраву хореографію від фіналіста «Танцюють всі» Вадима Лященка, а й перевірили свої танцювальні можливості.

«Учні нашої школи постійно беруть участь у заходах із популяризації здорового способу життя, – розповіла заступник директора СЗШ № 29 Ореста Стасів. –  Маємо на меті заохотити школярів дбати про здоров’я, активно займатися спортом, нести відповідальність за розвиток власного життя. Діти повинні бути фізично здорові й мати можливість обирали той вид спорту, який їх зацікавив».

Лариса КУБСЬКА


Теги: СЗШ № 29. ярмарок спорту, корфбол


Читайте також:
Коментарі
avatar