«Рух» у тренувальному поєдинку здолав львівську «Погонь»
26.09.2016 20:04
Сьогодні, 26 вересня, «Рух» провів тренувальний поєдинок із ФК «Погонь» (Львів). Винниківчани довели свій вищий клас, здолавши львів‘ян із рахунком – 2:0.

За домовленістю суперники зіграли в першому таймі – 35 хвилин, а в другому – 30. Протягом усього поєдинку господарі мали велику перевагу.

На 19-ій хвилині Борис Баранець небезпечно пробивав штрафний удар. На 23-ій хвилині він знову загрожував воротареві львів‘ян. На 25-ій хвилині вже Бідловський не влучив із близької відстані у ворота А на останній хвилині першого тайму за жорсткий підкат жовту картку отримав Чучман.

Свою територіальну перевагу підопічні Романа Гданського реалізували вже в другій половині матчу.

Уже на початку другого тайму ініціативу на себе взяв Панасюк. Обігравши захисника, він зробив точну передачу на Іванова, який влучно пробив ударом головою – 1:0.

І далі господарі мали велику перевагу. Під час однієї з чергових атак уже сам Панасюк із близької відстані потужно пробив у ворота «Погоні» - 2:0. Мали винниківчани ще не одну можливість вразити ворота суперників, але більше голів не було.

Склад «Руху»: Шевчук, Романюк, Бідловський, Чучман, Федорів, Борис Баранець, Григорій Баранець, Святослав Козловський, Омельченко, Кінаш, Панасюк. На заміну виходили: Костик, Медицький, Дяченко (зіграв у півзахисті), Кікоть, Іванов, Баглай, Садоха.

У складі гостей на заміну вийшов Яким, який ще в першій половині цього року виступав за «Рух».

Сьогодні також відбулись заключні матчі 11 туру чемпінату України серед команд другої ліги. Головні конкуренти «Руху» у боротьбі за путівки у першу лігу отримали перемоги. Один з них ФК «Кремінь» після пермогив одесі над ФК «Реал Фарма» потіснив підопічних Романа Гданського на другу сходинку турнірної таблиці.

У суботу, 1 жовтня, «Рух» у мтачі 12 туру чемпіонату України серед команд другої ліги прийматиме на своєму полі команду "Нива-В" Вінниця.