Володимир Квурт: «Із кумом Садовим підтримуємо ритуальні стосунки»
27.09.2016 15:18

За словами міського голови Винників Володимира Квурта, із мером Львова Андрієм Садовим він підтримує суто «ритуальні» стосунки. Адже градоначальник міста Лева є хрещеним батьком доньки Квурта. Однак саме такі взаємини десять років тому допомогли сьогоднішньому очільникові Винників стати секретарем Львівської міськради, а фактично – другою за впливовістю людиною у місті.

Про це сам Квурт заявив в ефірі хард ток-шоу «В очі» (щопонеділка о 23:30) на телеканалі ZIK.

«Садовий є моїм кумом, саме я його запрошував охрестити мою доньку у 1999 році. Об’єктивно ми підтримуємо з ним відносини радше ритуальні, ніж глибоко партнерські. Але я хотів би, щоб ці партнерські відносини наклали свій відбиток на взаємини між Винниками та Львовом», – наголосив Володимир Квурт.

Він констатував, що саме такі «ритуальні стосунки» між ним та Садовим у 2006 році мали вплив на розподіл посад у Львівській міській раді та допомогли йому стати секретарем цього органу місцевого самоврядування.

«Думаю, що таки вплинули. Хоча, якщо б тоді не пройшла «ПОРА» і не мала третього результату у місті, якщо б вона не збалансувала вплив двох потужних фракцій у раді – «Батьківщини» та «Нашої України» – мабуть, такої пропозиції не було б», – зазначив Володимир Квурт, який 2006 року був обраний депутатом Львівської міської ради від фракції ГП «ПОРА».


Теги: Володимир Квурт


Читайте також:
Коментарі
avatar