У Винниках триває акція «Здорове місто»
30.09.2016 12:50

Інформаційно-профілактична акція «Здорове місто»

Сьогодні, 30 вересня, на території та в кабінетах винниківського поліклінічного відділення відбувається інформаційно-профілактична акція «Здорове місто».

Відкрили захід об 11.00 головний лікар комунальної 6-ої міської поліклініки Михайло Кіт, його заступник із медичної частини Ольга Романишин і завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Надія Жигало. Вони, наголосивши на важливості профілактичний заходів, запросили винниківчан скористатися можливістю безкоштовно обстежитися  у фахівців.

«Протягом останніх років показники здоров’я мешканців мають тенденцію до погіршення, – каже завідувач 2-го поліклінічного відділення комунальної 6-ї міської поліклініки Львова Надія Жигало. –  Основна мета акції «Здорове місто» – профілактика і рання діагностика захворювань, їх адекватна терапія з метою запобігання важких ускладнень».  

На подвір’ї поліклініки розклали палаткове містечко. Мешканці міста, яких прийшло чимало, аби перевірити своє здоров’я, підходили до кожної палатки для ознайомлення, що можна обстежувати. Найбільше бажаючих було до кардіолога, щоб зробити кардіограму, а також до мамолога та на ультразвукову діагностику молочних залоз. Багато людей звернулися, щоб виміряти артеріальний тиск, визначити рівень глюкози в крові. Також можна було зробити флюорографію органів грудної клітки, проконсультуватися у сімейного лікаря, офтальмолога, гінеколога, визначити індекс маси тіла тощо.

«Я свідома того, що про здоров’я потрібно дбати, – каже 35-річна мешканка Винник Наталя. – Але постійно щось заважає: нема часу, нема настрою, не хочеться дізнаватися графік роботи тих чи інших спеціалістів, ходити по лікарях кілька днів, бо вони працюють у різні зміни. Тому відразу вирішили прийти на акцію «Здорове місто», бо це дуже зручно. Сьогодні зробила УЗД молочних залоз, виміряла артеріальний тиск, перевірила зір  і зважилася. Хочеться подякувати людям, які організували акцію, за можливість швидко, якісно і в спокійній дружній атмосфері перевірити своє здоров’я.   А ще тішуся, що знаю, що здорова».

Під час акції «Здорове місто» роздавали інформаційні матеріали, в яких у доступній формі йдеться про артеріальну гіпертензію, глаукому, цукровий діабет, рак молочних залоз, туберкульоз, порушення постави у дітей, а також вказані адреси поліклінічних закладів Львова.

Лариса КУБСЬКА


Теги: здоров'я, Здорове місто, Надія Жигало, поліклініка, профілактика, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar