«Рух» розгромив вінницьку «Ниву-В» (ВІДЕО)
01.10.2016 20:25

Андрій Баглай

У суботу, в перший день жовтня, винниківський «Рух» на своєму полі у матчі дванадцятого туру Чемпіонату України серед команд другої ліги розгромив ФК «Нива-В» (Вінниця) - 3:0! Свого часу вінницька «Нива» була одним із лідерів українського футболу у другій лізі. А на початку вісімдесятих років минулого століття ставала й чемпіоном України. Та ці щасливі для наших гостей роки минули давно.

А сьогодні вони нічого не можуть протиставити дебютанту другої ліги – винниківському «Руху».

Уже з перших хвилин поєдинку господарі дали відчути, що мають намір повністю контролювати його хід. Вони міцно заволоділи ініціативою й беззастережно шукали підходи до воріт вінничан.

Уже на 13-ій хвилині Баглай небезпечно увірвався в штрафний майданчик гостей, де його збив захиник вінничан. Арбітр без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку, а Володимир Бідловський впевнено реалізував пенальті – 1:0.

На 24-ій хвилині після багатоходової комбінації винниківчан Григорій Баранець зумів подвоїти рахунок.

До завершення першого тайму «картина» поєдинку не змінювалася – підопічні Романа Гданського повністю переграли суперників.

І в другому таймі винниківчаи мали повну перевагу. На 52-ій хвилині мав чудову нагоду відзначитись Святослав Козловський, але промахнувся з близької відстані.

Натомість, на 63-ій хвилині у дуже вигідній позиції опинився Борис Баранець, проти якого дуже жорстко зіграв захисник. І знову суддя без вагань призначив пенальті. До м‘яча підійшов Святослав Козловський і впевнено «розвів» м‘яч і воротаря по різних кутах воріт – 3:0!

На 66-ій хвилині дуже небезпечно пробивав Омельченко, а на 84-ій хвилині лише якоїсь миті забракло Іванову, щоб «замкнути» передачу від Кікотя.

А що ж гості? Можна згадати лише один небезпечний момент, коли на 83-ій хвилині свою майстерність довелося показати воротареві «Руху» Дяченкові, який у карколомному стрибку відбив м‘яч на кутовий. Після цього гості двічі поспіль подавали кутові, але успіху не мали.

Натомість, господарі ще на 90-ій хвилині мали нагоду збільшити рахунок. Але більше голів у згаданому поєдинку глядачі не побачили.

Отож, сьогодні був дуже гарний і сонячний, перший у цьому році жовтневий, день. І «Рух» прикрасив його своєю чудовою грою й дуже впевненою перемогою.

"Рух" (Винники) - "Нива" (Вінниця) - 3:0 (2:0)