Львівська філармонія відкриває перший концертний сезон у Винниках
04.10.2016, 20:34
У п'ятницю, 7 жовтня, відбудеться урочисте відкриття концертного сезону Львівської філармонії у Винниках.

На відкритті сезону концертів Львівської філармонії, яке відбудеться о 19.00 год. в приміщенні концертної зали Винниківської санаторної школи-інтернат візьмуть участь всесвітньо відомі артисти: Петро Радейко, Олександр Божик, ансамбль «Високий Замок», «Ledie`s trio». Ведуча концерту – Лілія Винницька.

Як розповів міський голова Винниківської міської ради Володимир Квурт, міськрада спільно з Львівською філармонією вперше започатковують проект «Львівська філармонія у Винниках», який покликаний збагатити дозвілля винників чан, доповнити культурне життя міста філармонійними проектами, наблизити якісний мистецький продукт до мешканців маленьких містечок і сіл, а також створити традицію відвідування концертів класичної музики.

«Відкриття філії Львівської філармонії у Винниках – це, перш за все, можливість наблизити людей до мистецтва, дати їм шанс регулярно відвідувати культурні заходи, не їдучи спеціально до Львова», – зазначив Володимир Квурт.

Вартість квитків – 20 гривень для «Казкової» сцени і 30 гривень – для «Камерної».

Наступні концерти відбуватимуться періодично згідно програми-афіші:

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: філармонія, концерт, школа-інтернат

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...