У Винниках з‘явиться кав‘ярня-книгарня
06.10.2016 20:06

5-та сесія Винниківської міської ради 7-го демократичного скликання

У четвер, 6 жовтня, відбулася 5-та сесія Винниківської міської ради 7-го демократичного скликання.

На початку сесії було озвучено депутатські запити. Надія Жигало порушила питання про відсутність зовнішнього освітлення на вулицях Звенигородський, Кармелюка та Корчовського, а також щодо виїзду з вулиці Грушевського на вулицю Стефаника (зі слів депутата, там велика яма й болото).

Володимир Спірняк повідомив присутнім про незадовільний стан мережі зливу дощівки в будинках № 6,7,8 на вулиці Кільцевій (з‘ясувалося, що підвали цих багатоквартирних будинків під час нещодавнього дощу було затоплено, а від води руйнуються всі конструкції споруд).

Іван Лешневський звернув увагу на незадовільний стан розгляду звернень винниківчан (заяву мешканця вулиці Жуковського донині не розглянули, а подана вона була ще в травні!).

Софія Маркевич нагадала про мешканців вулиці Сагайдачного, садиби яких підтоплює після кожного дощу.

Ліпія Свистович загострила увагу керівництва міста на тому, що дуже довго триває брукування вулиці Шептицького. Через це в школу-інтернат проблематично доправляти продукти харчування та інші необхідні вантажі. До цього ж, наголосила Лілія Свистович, кладуть бруківку непрофесійно й неякісно.

Депутат Віктор Гаврих порушив проблему комерційного будівництва житла у Винниках. Він звернувся до влади Винник із вимогою допомогти людям, які придбали в бізнесменів квартири й живуть у них подеколи без світла, газу, води. А також дехто з них не може отримати й потрібні їм документи через недобросовісних горе-будівельників.

У своєму депутатському запиті (його зачитав мер Винник Володимир Квурт) Світлана Мрочко нагадала про те, що невеличка ділянка вулиці Грушевського залишилася без бруківки, а також звернула увагу на необхідності обрізки дерев на вулиці Калнишевського.

Депутат О. Адамчук знову підняла гостре питання щодо необхідності збереження стежини, яка з‘єднує вулиці Галицьку й Ціолковського, Жуковського й інші. У свою чергу депутат Тарас Дмитерко попередньо на колегії попросив зняти це питання з розгляду. До речі, щодо останнього питання, то у вівторок, 11 жовтня, о 9-ій годині всі зацікавлені сторони зберуться в приміщенні Винниківської міської ради, щоб знайти спільне рішення.

Про результати діяльності Львівської міської прокуратури №1 присутнім розповів прокурор О. Панасюк. Нікого з присутніх не потішила статистика, яку навів представник юстиції. З його слів, за звітний період було зареєстровано 7 873 кримінальні провадження (з них 72 відсотки – проти власності громадян, 8 відсотків – проти життя й здоров‘я громадян). А відсоток розкриття злочинів усіх шокував. З‘ясувалося, що в Личаківському районі розкривається лише 24 відсотки від скоєних злочинів. Працівник прокуратури пояснив ці шокуючи цифри тим, що в Україні понизився рівень життя, що люди не мають роботи, а також наголосив, що 50 відсотків злочинів скоюють особи, які вже відбували терміни покарання в місцях позбавлення волі.

На сесії було розглянуто й багато позитивних питань. Зокрема, в.о. начальника відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту О. Титаренко повідомила про перевиконання плану бюджетних надходжень загального фонду на 178 тисяч гривень. У зв‘язку з цим депутати внесли зміни в бюджет Винник.

А ще депутати дозволили «перепрофілювання» приміщення, яке свого часу використовувалося підприємцем, як мийка автомашин, а згодом, як складське приміщення. Сьогодні підприємець просив дозволу на відкриття там кав‘ярні-книгарні. Отож, зі згоди депутатів, незабаром у Винниках можна буде попити каву й придбати нову книгу в одному приміщенні (згадана споруда розташована неподалік ресторану «Гетьман» на вулиці Галицькій).

На сесії також було розглянуто багато питань, що стосувалися земельних відносин у місті Винники.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: вмр, міська рада, депутати, Сесія


Читайте також:
Коментарі
avatar