«Рух» здобув важливу виїзну перемогу над одним з конкурентів у боротьбі за путівку у першу лігу (ВІДЕО)
08.10.2016 16:17

Володимир Бідловський

Сьогодні, 8 жовтня, у Володимирівці, що в Кіровоградській області, відбувся центральний матч 13 туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги, у якому зустрілися два претенденти на найвищі місця у турнірній таблиці - «Інгулець-2» з Петрового та винниківський «Рух».

Невстигла секундна стрілка секундоміра зробити і чверть оберта після стартового свистка, як рахунок у матчі було відкрито. Перша атака підопічних Романа Гданського тут же увінчалась успіхом. Андрій Баглай навісив на Олексія Омельченка і той ударом головою відкрив рахунок в поєдинку.

Вже на 8-ій хвилині матчу винниківчани подвоїли рахунок. В одній із атак Григорій Баранець заробив одинацятиметровий, який чітко реалізував Володимир Бідловський (фото). А за шість хвилин до завершення першого тайму воротар господарів був змушений втретє виймати м'яча з власних воріт - Кінаш відгукнувся на простріл Баглая і рахунок в матчі став 3:0 на користь гостей. За такого рахунку команди і пішли на перерву.

На другий тайм господарі вийшли добре налаштовані, щоб змінити хід поєдинку і вже на четвертій хвилині тайму Мірушенко вдається одного м'яча відквитати - 1:3.

Хоча до завершення матчу господарі більше часу ніж гості провели в атаках, винниківські футболісти, можна сказати, контролювали хід поєдинку і довели його до перемоги. 3:1 - відмінний результат у виїзному матчі з одим із основних претендетів у боротьбі за путівки у Першу лігу!

Трішки підгірчило чудову перемогу «Руху» тільки те, що за дві жовті картки вилучення у цьому матчі отримав автор другого м'яча Володимир Бідловський. У наступному матчі з ФК «Асенал-Київщина», який відбудеться у наступну суботу на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках, Володимир допомогти своїй команді не зможе.