Винниківському «Левеняткові» – два роки
10.10.2016 15:06

Об’єднання дітей дошкільного віку «Левенятко» створили в жовтні два роки тому. Ця школа раннього розвитку працює у винниківській бібліотеці-філії для дітей на безкоштовній основі.

«Левенятко» має на меті допомогти діточкам підготуватися до навчання в школі, зробити їхнє дозвілля цікавим і пізнавальним.

Загалом у школі раннього розвитку займається 55 дітей від двох до 6,5 років, з яких сформовано три групи.  Заняття проводять завідувач дитячої бібліотеки і бібліотекарі Галина Остапчук і Юлія Роман.

Чим малюки займаються у «Левеняткові»? Це ми вирішили побачити на власні очі. Сьогодні, 10 жовтня, відвідали заняття для наймолодшої групи. Дворічні та 3,5-річні малюки розташувалися за столиками разом із батьками. Двогодинне заняття провела завідувач бібліотеки-філії Олександра Толоченко. У діточок обличчя світилися радістю, коли вони разом із нею в ігровій формі та у доброзичливій атмосфері вчилися азам читання, рахування, англійської мови, танцювали,вивчали віршики, відгадували загадки, дивилися мультик, співали пісню «Черепаха-аха», а потім робили симпатичну черепашку з кольорового картону і клею . Малюки дізналися цікавинки про тваринок, геометричні фігури  та багато іншої потрібної для загального розвитку інформації. Щоб діткам навчання приносило користь і задоволення, їх пропонували потанцювати, а також «наздогнати» різнокольорові бульбашки.

Завідувач бібліотеки-філії Олександра Толоченко розповіла, що бажаючих займатися в школі раннього розвитку є багато, але не дозволяє невелике приміщення.   «За цей рік завдяки старанням Винниківської міської ради побутові умови у бібліотеці значно покращилися. Але на сьогодні нам бракує столів і стільців, будемо вдячні, якщо знайдуться небайдужі люди і допоможуть закупити кольоровий папір, картон та інше для трудового і мистецького навчання діточок», – зазначила пані Олександра.

«Це дуже добре, що  працівники бібліотеки створили таку школу і займаються з дітками, – каже мама трирічної Яринки Оксана Попеляста. – Ми ходимо на заняття з весни. Особливо донечці подобаються майстер-класи, на яких їх вчать робити цікаві роботи з кольорового паперу, пластиліну, малювати. Вона із задоволенням і гордістю показує роботи вдома. Я, як і інші батьки, також вчуся від бібліотекарів як працювати над розвитком дитини, виховувати любов до читання і книжки».

Лариса КУБСЬКА


Теги: діти, Галина Остапчук, Юлія Роман, бібліотека, Левенятко


Читайте також:
Коментарі
avatar