Дах 171-квартирного будинку на вулиці Кільцевій незабаром відремонтоють
11.10.2016 14:49

Використовуючи «суху» погоду, працівники львівської фірми «Економ-Буд» ремонтують м‘яку покрівлю багатоквартирного будинку на вулиці Кільцева, 2а у Винниках. На згаданому об‘єкті робітники перебувають уже два тижні. Та через проливні дощі, з їхніх слів, працювали лише два-три дні. Але й за цей період вони повністю замінили перший м‘який шар даху.

«На ці потреби з міського бюджету виділено 214 тисяч гривень, - розповідає заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – На ці кошти буде здійснено заміну м‘якої покрівлі, підмуровано парапети та покрито їх металевими конструкціями. І вже на багато років мешканці цього багатоквартирного будинку матимуть спокій із дахом. Бо зі слів робітників «Економ-Буду», коли падав дощ, то вода потужним струмком ішла на горище цього будинку.»

Під час перебування на цьому об‘єкті довелося побачити стан горища. З‘ясувалося, що воно повністю захаращене. А це – небезпека виникнення пожежі від найменшого загоряння. І це все сміття викидають самі мешканці згаданого будинку! Тому вони самі мали б там прибрати й слідкувати, щоб більше ніхто не перетворював їхнє спільне горище на стихійне сміттєзвалище!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: мешканці, Кільцева 2 а, горище, Економ-Буд, покрівля, ремонт даху


Читайте також:
Коментарі
avatar