Ірина Андрухів: «У нашій бібліотеці відбувся день позитивних емоцій»
12.10.2016 17:46
У вівторок, 11 жовтня, у винниківській бібліотеці для дорослих відбулося одразу кілька повчально-розважальних заходів, про які журналістам сайту «Винники плюс» розповіла директор згаданого закладу Ірина Андрухів.

«Учора для нас видався, справді, просто чудовий день, який ми так і назвали – «день позитивних емоцій», - каже пані Ірина. – А розпочався він із того, що в нашому приміщенні для учнів молодших класів місцевої школи «Берегиня» було влаштовано показ лялькової вистави. Та наші лялькарі з поважної причини трішки спізнилися. І щоб школярикам не було сумно чекати, розважити їх узялася досвідчений педагог Світлана Бєляєва.

Треба було бачити, як діточки тішилися від спілкування з нею! Вони виконували різні вправи. Із побаченого я зробила вчора висновок, що вони Світлану Бєляєву  сприйняли саме як лялькаря-казкаря. Та наші лялькарі все ж наспіли, а це були учасники львівського лялькового театру «Долина казок». А назва їхньої вчорашньої вистави – «Знайомство з веселиками». І знову наші діти поринули у казковий світ добра, миру й злагоди.

Понад годину тривала вистава, і весь цей час діти із захопленням спостерігали дійство. Та й на цьому вчора добрі події для нас не завершилися. Бо до нас і наших дітей завітали члени делегації з Польщі, яка зараз перебуває у Винниках. Гостям із Польщі так у нас сподобалося, що вони подарували кожній дитині солодощі, а бібліотеці чудово оформлену книжку про свій край і записи в електронному варіанті про їхню Батьківщину. У нас відбулася з ними дуже цікава розмова.»

Зі слів пані Ірини, й на цьому приємні події учора не завершилися. Бо після згаданих заходів у бібліотеку завітали майстри, які розпочали монтаж нової мережі опалення їхнього приміщення. Але про це господарське питання буде розповідь уже в наступному матеріалі.

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: лялькова вистава, Ірина Андрухів, учні, бібліотека, делегація


Читайте також:
Коментарі
avatar