Горе-бізнесмени заробляють гроші на винниківській громаді
14.10.2016 07:53
Із початку жовтня працівники МКП «Винниківське» проводять постійні рейди, метою яких є виявлення незаконних врізок у водогінну мережу Винник.

Як відомо, вже багато років МКП «Винниківське» перебуває в шалених боргах перед «Львівводоканалом» за спожиту воду. Станом на 13 жовтня цей борг сягає 2000160 тисяч гривень! І щомісячно винниківські комунальники сплачують у касу «Львівводоканалу» кругленьку суму, щоб хоча б частково погасити заборгованість. Бо з кожним місяцем втрати МКП «Винниківське» зростають знову й знову. І не лише через аварійні ситуації на водогонах або ж через економічно необгрунтовані тарифи. У Винниках є багато людей, які користуються водою з міської мережі, але за спожиту воду не платять жодної копійки! Чому ж їм щастить вийти, як кажуть, «сухим із води»? Тобто, не тільки жити за рахунок винниківської громади, але ще й наживатися на ній?

«Ось тому й ми проводимо ці рейди, щоб припинити крадіжки міської води, - каже керівник МКП «Винниківське» Олег Горінь. – Вдумаймось, адже щомісячно наше підприємство не дораховується 4-5 тисяч кубометрів води, а це означає, що й борг зростає на 20-30 тисяч гривень! І ці кошти важкою ношею падають на наше комунальне підприємство, а, відтак, і на бюджет Винник.

Сьогодні ми виявили багато порушників серед комерційних фірм, які спорудили й ще будують у Винниках багатоквартирні будинки. Ці горе-бізнесмени, будуючи житло на продаж, використовують воду з водогінної мережі Винник і не хочуть платити за її споживання! Але хтось усе одно повинен за неї платити! Хто?

У кінцевому результаті горе-забудовники побудують квартири, продадуть їх, покладуть кошти в свої кишені. А борг за воду платитиме… винниківська громада! А хто ж із порушників був виявлений сьогодні? Це мешканці багатоквартирних житлових будинків №22, 24, 26 і 28 на вулиці Винна Гора. Не маючи жодних дозвільних документів із МКП «Винниківське» на споживання води, вони нею користуються.

Ми бачимо, що люди роблять у своїх квартирах ремонти, бачимо на їхніх балконах випраний одяг. А на під‘єднання до водомережі Винник у жодному зі згаданих будинків дозволу не мають! І горе-бізнесмени, які їх спорудили, не потурбувалися про укладення відповідних угод із МКП «Виннківське»! Ось де гроші нашого підприємства, а, відтак, і нашої громади.

До речі, під час сьогоднішнього рейду ми виявили ще один факт крадіжки води! Виявляється, будівельники просто під‘єднали шланг до мережі одного з будинків і набирають воду для потреб будівництва. А коли ми проводимо рейд, то вони враз припиняють роботи, ховаються, зачиняють двері тощо. Та ми все одно фіксуємо кожний факт незаконної врізки у водомержу й кожний факт крадіжки води. Тому найкраще було б таким нечесним бізнесменам прийти й узаконити споживання води. Бо платити їм усе одно доведеться. У вигляді штрафних санкцій, через суд, але доведеться.»

Пан Олег Горінь також повідомив, що будівельні фірми «МЕГАТЕК», «Рубікон», «Зелений Двір» отримали в МКП «Винниківське» тимчасовий дозвіл на користування водою з міської водомережі, тому працюють законно.

А ще виявилося, що до багатьох багатоквартирних будинків, які судячи з того, що в них уже живуть люди, мали б бути «зданими» за всіма законодавчими вимогами, відсутні доріжки, клумби тощо. Після дощу до таких будинків можна добратися лише в гумових чоботях! А так би також не мало бути!

Володимир ГАВРИЛІВ


Теги: Олег Горінь, незаконна врізка, МКП Винниківське, водогін, львівводоканал


Читайте також:
Коментарі
avatar